Wpis z mikrobloga

Kto z Mirasów jedzie w tym roku na majówkę na autostop race? Największy event autostopowy, zorganizowany przez klub podróżników BIT startuje jak co roku z Wrocławia, a tegorocznym miejscem mety będzie półwysep Chalchidiki w Grecji.
Byłem rok temu w Walencji i wspominam to jak do tej pory jako jedno z najlepszych wspomnień w życiu. Mnóstwo pozytywnych ludzi, atmosfery, imprez jak z amerykańskich domówek ( ͡° ͜ʖ ͡°), poznanych ludzi i wiele innych przygód. Ostatnio dużą popularnością cieszy się filmik "W #!$%@? na krzywy ryj" po Rosji, więc jeśli ktoś z Was jest głodny przygody to naprawdę zapraszam. Zapisy ruszają pod koniec marca. Nie przegapcie, bo miejsca mogą się rozejść szybciej niż porażka Gołoty z Lennoxem Lewisem.

#autostop #autostoprace #grecja #asr2015 #majowka #przygoda #podroze #pytanie #kiciochpyta
  • 14
@Cezarious: Będziesz miał perspektywę kilku lat studiów, na których możesz wziąć udział w kolejnych edycjach ;) Po maturze wyjedź sobie samemu, albo z kimś, by się nie zrazić do autostopu ;p
@Kowal04: Napisz na profilu fb, że szukasz partnerki, znajdą się;) Nie polecam w 2 chłopa, bo ciężej o stopa, niż dwóm kobietom
@Beik: Też byłem rok temu w Walencji. Aby dostać miejsce trzeba mieć szczęście po 10 minutach od rozpoczęcia zapisów nie ma co nawet odświeżać strony ;)
Ogólnie to był mój pierwszy w życiu wyjazd autostopem. Wszystko fajnie, szczególnie impreza na końcu. Ale dotarcie do celu w pewnych momentach mnie dołowało. Dojeżdżasz na stację a tam 10 innych ekip i ta rywalizacja kto pierwszy. To nie dla mnie ja wolę jednak na
@Szczurex16: Ja z takich historii to z kumplem prawie 24h pod Lyonem spędziliśmy, bo nas babka wywiozła z głównej drogi w inną stronę. Największe załamanie jakie nam się przydarzyło. Ogólnie to różnie bywało, ale i tak było super i satysfakcja dotarcia do mety nie do opisania ;p Ale warto było dla przejechania około 100 km najnowszym Ferrari ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam, że autko było można powiedzieć
@Beik: Ja się zastanawiam w sumie. Rok temu brałem udział ale dojechaliśmy tylko do Francji xD Mieliśmy z kumplem mnóstwo pecha. No ale była to moja 3 podróże autostopowa, na 2 poprzednich miałem mnóstwo farta, więc chyba się wyrównało :P

W tym roku z kolei inny kumpel mnie pyta, ale czuję że w 2 chłopa to znów dojedziemy najwyżej co na Bałkany ;D Do zapisów trochę czasu jeszcze jest, będę musiał
@Beik: mam plan zeby w czerwcu pojechac do Francji (Clisson), w sumie dobrze byloby znalezc kogos do towarzystwa. Moim celem jest akurat to miasto, poniewaz cumple jada tam na Hellfest, taki festiwal muzyczny i spotkalibysmy sie na miejscu. :D nic konkretnego jeszcze nie wiem, nigdy nie jezdzilem stopem na wieksze odleglosci, ale to sie zmieni w te wakacje. ;)
@capslo: Rok temu było to około 60 zł z ubezpieczeniem (?)
Nie jestem pewny, ale i tak warto kupić sobie samemu na rok ubezpieczenie, bo oni dają na 2 tygodnie jakoś, a i tak później trzeba się ustawić na starcie w dwie kolejki, po ubezpieczenie i po numer startowy, a jak już masz swoje to tylko po numer startowy i ma się już ubezpieczenie ;)