Wpis z mikrobloga

@Plutonowy: powiem ci, że nie jestem zwolennikiem #pis ale po latach coraz bardziej jestem przekonany że Putin faktycznie przyłożył rękę do ukatrupienia #lechkaczynski tzn zrobił wszystko żeby ta katastrofa się wydarzyła, czasem do równania trzeba tylko klika odpowiednich zmiennych włożyć żeby wynik był taki jak oczekujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@angelo_sodano: Ja na początku uważałem, że ta katastrofa wydarzyła się z głupoty, jakiś niedopatrzeń ludzi na lotnisku itp. A teraz uważam podobnie jak Ty, że tam mogło nie być żadnego przypadku, a celowe działania doprowadzające do takiego zakończenia sprawy.
@dreaper: tak zgadzam się z tobą ale ktoś tych ludzi na tą pseudo wieże wysłał, ktoś pseudo pilotów do samolotu wpakował, wina jest na pewno po wielu stronach ale to nie zmienia faktu że administracja (ludzie Putina) pomogli troche losowi, zeby to ladowanie skonczylo sie w lesie...
@dreaper: pełna zgoda ;) kaczynski wywieral presje - zgadzam się, piloci byli dupiaci (nie przestrzegali procedur) - zgadzam się, w koncu nikt nie kazal im na sile ladowac...
a widziałeś może dzisiejsze info nt katastrofy tego odrzutowca szefa Totalu? ja nie wierze w takie przypadki, że nagle pas był pługowany przez pijanego operatora a zezwolenie na start wydawała stażystka, bo reszta personelu akurat świetowała... no ewidentnie ktoś pomógł losowi