Wpis z mikrobloga

Przez kilka ostatnich dni był ode mnie spory spam Japonek i Koreanek, a we wpisach dużo było nasranych różnych tagów więc postanowiłem trochę to zmienić (mam nadzieję że ulepszyć, żeby nie zaśmiecać nikomu powiadomień).

Tak więc od teraz wpisy z tagu #akb48 nie będą zawierały tagów ze spoilera jak było do tej pory, czyli #japonka #japonki #azjatka #azjatki. Jak kiedyś będę wrzucał jakąś inną Japonkę, to tylko z tagiem #japonki, a jeśli jakąś nieznaną mi Azjatkę to użyję tagu #azjatki. #koreanka pozostaje właściwie bez zmian. Jedynie we wpisach z SNSD nie będę dodawał tagu #girlsgeneration, bo przy częstym pisaniu już mi się po prostu odechciewa.

Co do samych wpisów z #akb48, to myślę że pozostanę przy tagowaniu #nazwiskoimie #nickname #akb48 i ewentualnie dodawać będę tag z podgrupą #hkt48 lub #nmb48 - lub inne, zależy.

Ograniczę też trochę ilość samych wpisów, bo patrząc na moją ostatnią aktywność (miałem sporo wolnego czasu) to zrobił się w tych tagach spory śmietnik przez co pewnie większość osób i tak tego wszystkiego nie przeglądała, bo było zwyczajne tych wpisów za dużo.

To raczej tyle, żeby nie było że wpis jest z dupy bez żadnych Azjatek to dodaję MV od AKB48 wraz z linkiem do pobrania.

[MV/PV] AKB48 - Heavy Rotation (1080p.Bluray.x264.FLAC)

DOWNLOAD

AKB48 - Heavy Rotation
  • 15
@BayHarborButcher: cos Ty taki dzejpopowy YUI zna ja #!$%@? swiatowiec normalnie :D no nie widze przeszkod ino ciezko jej stare teledyski dorwac w normalnej jakosci, te kitajce to maja #!$%@? mozgowe kpop piekny marketing na jewtubie sobie robi a oni #!$%@? 1:30sek teledyski dajo...
@klaklaklik: Z YUI bardziej by mi zależało na ładnej dyskografii we FLACach. Moja historia z jpopem i jrockiem jest jeszcze dłuższa niż dotychczasowa z kpopem :D. Ale ostatnio to tylko i wyłącznie Koreanki u mnie grały.

@Krono: Ja się nigdy nie musiałem przekonywać do japońszczyzny. Jakoś mi pasowało kiedyś, potem zaczęło mi bardziej pasować to co oferują mi Koreanki i tak jakoś się to trzyma że mogę słuchać i tego
@BayHarborButcher: Stereopony mialem jeden krazek we flacu, dlugo go trzymalem ale dysk mi jebnal i nie udalo sie mi tego odzyskac, flac jak flac ale wrzucil go do neta jakis ziom z wawy i tak w sumie te wszystkie torrenty liznalem dzieki niemu bo mnie wpuscil ;] ciekawe co teraz robi ale zanim sie drogi rozeszly to #!$%@? SNSD jak glupi ;]