Wpis z mikrobloga

#zjeby #cebulacontent #cebulaki ##!$%@? ##!$%@? #wroclaw Co za ludzie mirki to ja nie, kilka razy w roku zorganizuje zabawę typu paintball, wszyscy "łał" fajnie bede, ja też , ja też... okej robie wydarzenie, lista chętnych spora około 20 osób. Ja zajarany bo zajebiście jest się postrzelać z większą grupą amatorów, gdzie sam nim jestem a żeby tak dobijać do jakiejś nieznanej grupy to nie bardzo.
Wszystko fajnie, ale 3 dni przed dniem zero zaczynają się smsy typu "sory ale się rozchorowałem, sory ale musze pracować, cieńko z kasą u mnie, prabacia mi umarła" no ja pier...... i dzisiaj mam 6 osób, weźcie się ludzie ogarnijcie, ktoś wychodzi z inicjatywą poświęca swój czas a tu #!$%@? #gorzkiezale
  • 10
@jmyung: Zaliczki też przerabiałem i różnie to wychodziło, teraz wymyśliłem całość na konto dopiero wpisuje na listę chętnych, tak jakby się kupowało bilet. To masę chętnych ale żeby przelew zrobić to się muszę upominać.. żal. Paintball na starym magazynie za 60 zł to nie jest chyba jakaś kosmiczna kwota za taką zabawę.
@5zakal: od paru lat z kumplem organizujemy latem wyjazdy na żagle tylko dla znajomych (~20-25 osób) i po paru sytuacjach nawet od najbliższych oczekujemy zaliczki...
@Kangel: Też głupi jestem bo za bardzo ufałem znajomym, z racji że kiedy ja mówię że gdzieś będę to znaczy że będę na 100%. Raz mi przyszła cała grupa na słowo, no ale następny to już się powysypywali także zaliczki to jest najlepsze rozwiązanie. :/
@5zakal: raz kumpel zadzwonił do mnie o 18, że nie jedzie, a wyjazd na dwa tygodnie zaczynał się o 6 następnego dnia... Na całe szczęście udało się znaleźć kogoś na jego miejsce, bo musielibyśmy dopłacać z kumplem kilkaset złotych (nie zarabiamy na tych wyjazdach).
@ahaw: Jak by byli chętni to czemu nie, mam jeden kontakt z paintballem na hali magazynowej na krakowskiej we #wroclaw np dzisiaj robię na 17 , chętnych zapraszam na priv :) a drugi na przedmieściach ale to jak będzie cieplej.