Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam cs:go od jakiegoś roku albo nawet dwóch. Aktywnie gram od tygodnia. Może są jakieś chętne wykopki w czasie wolnym na wspólne granie? Aktualnie Silver I... Znudziło mi się granie z ruskimi dzieciakami, albo ludźmi przy wyniku 3-0 dających DC.

Steam: mirrage92

#csgo
  • 9
@matiusmm: A żeby wyjść z SII? ;_; Ostatnio cały czas wygrywam i jestem raczej albo pierwszy albo na górze rankingu a za cholerę nie daje rady wyjść z tego tartaru, halp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Krisskow: ćwiczyć, grać z znajomymi najlepiej i wygrywać, dużo skillowo samemu prezentować, MVP, granie z lepszymi rangami szybciej daje awans

czyli być dobrym i grac z minimum goldami/kałachami jeśli oczywiście ugrasz takich ludzi
@Krisskow: Też mam ten problem ^^.

@matiusmm: Właśnie z kuzynem zaczynałem. Byliśmy na zmianę 1-2, sporadycznie lądował któryś na 3. On dostał po 10 winach Gold III, a ja Silver I. Możliwe, że dlatego, że kiedyś grałem, a potem przestałem i się wszystko wyzerowało?

@matiusmm: Niektóre, nazwy to jeszcze pamiętam z CS 1.5 (tak, zaczynałem w cs'a 10 lat temu :)). Niektóre, są dla mnie normalne, a do niektórych