Wpis z mikrobloga

Wchodze z rana na mikro. Afera... Okazuje sie ze idol mirkow zrobil zdjecie z kuzniarem. Juz nie jest idolem mirkow.

Jestescie #!$%@? zalosni.
  • 39
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ty chyba nie rozumiesz, ze to nie dlatego. Mlody chcial siebie wypromowac korzystajac z tego co udalo mu sie zbudowac dla solgazu, na dodatek prowokujac mirkow. To bedzie dla niego dobra lekcja i lepiej, ze odebral ja w internecie.
  • Odpowiedz
Mlody chcial siebie wypromowac korzystajac z tego co udalo mu sie zbudowac dla solgazu, na dodatek prowokujac mirkow.


@Pacjent: A #!$%@? debilnych mirków obchodzi z kim on robi sobie zdjęcia. Wielka mi elita internetu.
  • Odpowiedz
Mnie to #!$%@?, serio, to tylko potwierdza regule, ze kazdy leci za hajsem i rozglosem, nawet spoko ziomek, co robil smieszne wpisy.


@Pacjent: ale to coś dziwnego/złego?

a może ty myślałeś że śmieszek z Solgazu buduje wizerunek, dopasowuje się do tego portalu dla przyjemności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CreativePL: Mi w zasadzie to wisi ale jedna rzecz jest warta uwagi - napisał, że z niczym się nie identyfikuje. Zważywszy, że to etatowy śmieszek solgazu to trochę wtopa, nie sądzisz? Miał swoje trzy minuty.
  • Odpowiedz
Ty chyba nie rozumiesz, ze to nie dlatego. Mlody chcial siebie wypromowac korzystajac z tego co udalo mu sie zbudowac dla solgazu, na dodatek prowokujac mirkow. To bedzie dla niego dobra lekcja i lepiej, ze odebral ja w internecie.


@Pacjent: Czy to źle że chciał się wypromować? Jak już ktoś wcześniej (nie w tym wątku) napisał - konto Solgaz już by tu nic więcej nie osiągnęło, to był max, z tamtym
  • Odpowiedz