Wpis z mikrobloga

Byłem przed momentem w tesco i w mojej miejscowości na sklepie są dwie kamerki w cenie 639zł. Tylko jeden szczegół jest, według gazetki promocja nie obejmuje mojej mieściny. Ale jutro o 8:00 zawitam do tesco jeszcze raz, a może nastąpi zmiana ceny.
@mrbarry: może będzie farick i akurat je przecenią :) nawet jak by nie, to warto ją zabrać do kasy by tam kobietka sprawdziła cene bo czesto jest tak że kartki z cena nie zmienią a w kasach już nowe ceny powbijane :)
@mrbarry: A mnie ciekawi czy przypadkiem te ceny juz nie wejdą o północy w sklepach 24h/dobe. W punkcie obsługi klienta kobitka twierdzila ze to ze pisze 8:00 to nie jest reguła.
@No25: Myslalem jeszcze o tym żeby jechać dzisiaj i odłożyć ta kamerkę gdzies w maskotkach, ale boje sie ze monitoring polapie sie ze cos kombinuje.
@No25: a w mojej mieścinie (w ulotce niby nie ma mojej miejscowości że ta promocja obowiązuje) na sklepie dzisiaj były 2 sztuki ale po cenie 639zł, jutro rano przed 8:00 pojadę i zobaczę jak wygląda sytuacja
@deiw17930: Zgarnac wszystkie sztuki, usiąść z laptopem w bistro i siedziec do jutra oglądając filmy. Jesli by sie udalo zgarnąć Np 5sztuk to zysk jest rzędu 600zl. Ciekawe czy komuś aż tak będzie się nudziło i to zrobić :D