Wpis z mikrobloga

@Wybroczyna: Tak będzie w każdym Tesco, niestety. Nie kapuję po co takie promocje. W zamyśle mają działać na ludzi "ooo jaka promocja, jaka taniocha, pojadę do Tesco bo jest tanio i nakupuję 2 wózki zakupów". Nie wiem na kogo takie coś działa.
  • Odpowiedz
@Kry00: a najlepsze ze jak goscia spytałem to mowi mi "a pan jest zainteresowany za tą cenę co na półce?". i #!$%@? szkoda ze się w pore nie zreflektowałem i nie odpowiedziałem że tak. pewnie jakimś cudem by się znalazła bo #!$%@? miałby lepszy wynik sprzedaży
  • Odpowiedz
@deiw17930: Mam kumpla, który pracuje w tesco. Zaraz do niego zadzwonię i zapytm co i jak. Jak się uda to kupię tę kamerkę jeszcze 10% taniej, bo pracownicy mają stały rabat :D
  • Odpowiedz
byłemw Krakowie na Wielickiej!
na półce leżą 2 kamerki, po sekundzie jak wziąłem do ręki pojawiła się Pani, która oświadczyła, że było jeszcze rano 20 sztuk, ale klienci je pochowali po sklepie i teraz półka jest cały czas pod monitoringiem kamery do której pomachaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
te 2 na półce muszą zostać jutro do 8:00, bo ponoć tego wymaga promocja - więc jest szansa, że jutro
  • Odpowiedz