Wpis z mikrobloga

Mirki jako student z bolesną kontuzją chcę wybrać się do lekarza by ocenił moją spuchniętą kostkę. Pochodzę z drugiego końca Polski. Czy zatem bez problemu przyjmą mnie np. jutro w przychodni akademickiej UMCSu? Czy to będzie jakiś problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lublin
#nfz #studia
  • 9
@szymi9191: To trochę zasrałeś trzeba było na 2 dzień na izbę przyjęć atakować , że niby z wypadku , teraz pewnie zmieniło kolor i już nie przejdzie ,niema się co martwić mi z kostek nawet 4 tygodnie schodziło , a w szpitalu najwyżej na RTG Cię wyślą a to nic nie da :D bo i tak już za póżno na nastawianie :D Pozdro :D
Ps. maści to lipa tylko #kapusta działa
@SZidu: Ale ja nie chcę do szpitala, tylko do przychodni do zwykłego lekarza co tam siedzi i może rzucić na to okiem :) I stąd pytanie, czy oni tam przyjmują niezarejestrowanych u siebie pacjentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szymi9191: Masz pewnie skręcenie stawu skokowego. Pytanie tylko czy II czy III stopień. W sumie jeśli potrafisz chodzić to raczej "tylko" II. Szyna na 2-3 tygodnie bądź chodzenie o kulach przez 3 tygodnie.
@szymi9191: Rozumiem, i nie mam pojęcia , za to mam pojęcie że rzucenie okiem to wysłanie gościa na RTG a to z kolei nic nie da bo jeśli miałeś przesunięcie , pęknięcie czy coś to i tak już po kwiatkach bo kość się już zrasta :D
@szymi9191: Parę lat temu złamałem palec grając w piłkę. Następnego dnia wybrałem się do przychodni na LSM, przyjęli, zrobili zdjęcie i ogólnie bezproblemowo. Tylko na następną wizytę musiałem donieść skierowanie z mojego ośrodka zdrowia.