Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, pytanie do Was mam ja.

Chcę w końcu zaobrączkować w niedalekim czasie swoją Kobietę no i pierwszym krokiem ku temu są #zareczyny Zastanawiam się nad pierścionkiem. Moja luba generalnie nie lubi wystawnej biżuterii, tzn. takiej drogiej. Wg Niej kolczyki mają był ładne i niedrogie, naszyjnik łady i niedrogi, itd.

Generalnie ja mam trochę odmienne zdanie - pierścionek, w mojej ocenie, powinien być z brylantem, a nie jakimiś cyrkoniami. Jednak mojemu #rozowemupaskowi nie robi różnicy czy to będą cyrkonie czy będzie diament.

Pierścionki z diamentami to min. te 700 zł, z cyrkonią patrzyłem i zaczynają się od 250 zł. No ale heloł, 250 zł za zaręczynowy? Czułbym się jak #cebuladeals (taguję bo mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i ogólnie dziwnie by mi się go wręczało. Ale z drugiej strony skoro np. fajny z cyrkonią mógłbym kupić za powiedzmy 500 cebulionów i nie będzie to ujmą dla mojego #rozowegopaska to dlaczego nie?

Co byście zrobili na moim miejscu? Mirko ratuj!
#rozowepaski #niebieskiepaski #niebieskipasek #rozowypasek #zwiazki
  • 55
@lukglo86: wiesz z doświadczenia czy kopiuj-wklej? bo ja akurat wiem, że to nie prawda, pierścionek z apartu za 1100zł u "prywatnego złotnika" był wstępnie wyceniony na 1800-2000zł. Oczywiście nie kwestionuje jakości wykonania itp. tylko cenę, która była prawie dwa razy większa
@pila_mechaniczna: it's a trap. Wabi cię, że taka niby skromna itd. a jak #!$%@? kupisz cyrkonie to #!$%@? cię p pierwszy spotkaniu z koleżankami i #!$%@? będzie znaczyło, że sama chciał tani. TERAZ to będzie twoja wina, że było jej wstyd przed koleżankami. Piekło do końca życia, bo pierścień grozy będzie jej przypominał o twoim haniebnym czynie i wstydzie jakiego się najadła itd. Będziesz niezakażany Januszu po kres swych dni, aha
@pila_mechaniczna: A może zamiast cyrkonii, która "udaje" diament, po prostu inny kamień? Ja twoją kobietę rozumiem, też uważam wywalanie tysięcy złotych na pierścionek za kompletny bezsens i dla mnie wystarczyłby taki za 200 zł. Wręcz bym się trochę wkurzyła, że tak głupio wydaje kasę, zamiast odłożyć ją na nasze wspólne życie - mieszkanie, dziecko itp.

Poza tym jest tyle pięknych kamieni, mi osobiście też nie podobają się diamenty ani cyrkonie. Małe,