Wpis z mikrobloga

1. Traf na fajną dziewczynę na Tindrze.
2. Macie wspólne zainteresowania i myślicie podobnie na wiele tematów.
3. Spotykacie się przez tydzień. Jest miło, fajnie i coś się zaczyna, obie strony się angażują.
4. Ona wraca na studia
5. Przez dwa tygodnie codziennie gadacie przez tel
6. Ty tęsknisz, ona tęskni, planujecie co będziecie robić jak się spotkacie
7. Spotykacie się, wszystko deeskaluje i trafiasz do friendzony. Ona ciągle myśli o swoim byłem i mówi, że nie jest gotowa na nic.
8. Wszystkie punkty obecne.

Teraz mocne feelsy, zabujałem się jak frajer w 3 tygodnie... chyba pierwszy raz od dawien dawna :( Tak czy inaczej jest wyjątkowa, a ja myślę jak tutaj wyjść teraz z tego emocjonalnego szamba

Wnioski? a) są fajne dziewczyny na tinderze b) zbyt szybko się nie angażować jak skończony frajer :/


#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 16
@Tychus: źle prowadzisz rozmowę. Nie możesz pozwolić, żeby laska ci się zwierzała z takich rzeczy. Musisz zdobyć jej zaufanie, ale musisz też znać granicę. Jak już raz wpadniesz w szufladkę, to się z niej nie wydostaniesz zbyt łatwo. Ale szansę masz - spotkanie/alkohol/miła atmosfera/ty cocky&funny. Polecam!;)
@looongier: Sama od siebie mi tego nie powiedziała, ja oczekiwałem szczerej rozmowy bo coś się sypnęło, a najgorsze co może być, to nie wiedzieć o co chodzi i mieć takie wtf w głowie.
@jestem_legenda: po 3-4 tygodniach ciężko od razu oczekiwać związku i zobowiązań... najlepiej by było zobaczyć jak się wszystko rozwinie
@Tychus: twoja reakcja powinna być jedną z poniższych:

-gadanie o byłych to najnudniejszy temat (zmieniasz temat)
- ja tęsknię za seksem z moją byłą, ona to dopiero była dobra
- ejej, ale ja nie jestem jeszcze twoim chłopakiem, nie zapędzaj się z takimi tematami

nie polecałbym stawiania sprawy jasno przed nią - związek albo nic. Stawiasz ją pod ścianą a jej może jeszcze brakować emocji związanych z tobą (skoro wspomina o
1. Traf na fajną dziewczynę na Tindrze.

2. Macie wspólne zainteresowania i myślicie podobnie na wiele tematów.

3. Spotykacie się przez weekend Jest miło, fajnie i coś się zaczyna, obie strony się angażują.

4. Ja wracam na studia

5. Piszemy

6. Ty tęsknisz, ona tęskni, planujecie co będziecie robić jak się spotkacie


@Tychus: no elo. I co teraz będzie?