Wpis z mikrobloga

W sobotnią noc wyjechałem na przygodę życia. Do końca marca chcemy jeździć po Europie i zwiedzać co się da.

W pierwszym dniu byliśmy na skoczni garmisch partenkirchen, na pięknym wzgórzu w Szwajcarii i w Lichtensteinie. Na noc planowaliśmy dojechać do Mediolanu ale złapaliśmy w Alpach śnieżycę także finalnie położyliśmy się spać chwilę po wyjechaniu z gór. Na szczęście nie wcisnęli mi przed wyjazdem kiepskiego śpiworu, więc przeżyłem.

Dzisiaj pozwiedzaliśmy Mediolan i szukaliśmy jakiegoś hostelu. Dosłownie nikt nie gada tutaj po angielsku, a Hot spoty nie są dla polskich sieci.. Coś znaleźliśmy dopiero po 15 także właśnie zbieramy się na włoską pizzę i jakąś imprezę.

To dopiero drugi dzień, a już wiem, że będą takie wyjazdy częściej. No i zdecydowałem się na przeprowadzkę do Norwegii także idealnie.

Jutro jedziemy na tor Monte Carlo w Monako, a później do Montpellier. Za dwa dni planujemy być w Hiszpani, w końcu trzeba ją całą zwiedzić. Tutaj powinienem mieć już ich kartę z internetem, więc jak kogoś interesowałaby historia wycieczki to będzie mi niezmiernie miło opowiadać.

Pozdrowienia Mireczki!

#podroze #wycieczka #eurotrip
Lorax - W sobotnią noc wyjechałem na przygodę życia. Do końca marca chcemy jeździć po...

źródło: comment_NM81GZPfk9I6FadHP032q9dmLUq2rC0e.jpg

Pobierz
  • 4
@campleo: auto na gaz także nawet dużo póki co nie wydajemy. O dziwo gaz jest prawie na każdej stacji (oczywiście bez Szwajcarii), zobaczymy jak w Hiszpani będzie. ;p