Wpis z mikrobloga

Bekę mam z wielkich hetmanów wypoku xD Żeby mieć ochotę walczyć za ten kraj to trzeba być albo a) skończonym idiotą albo b) aaa....nie ma b :D I powiecie, że lewak ze mnie albo inny niedorozwinięty człek xD Najbardziej jest przerażające, że taki hetman napisze "TY tchórzu!!" i miliony plusów xD A bolesna prawda jest tak, że to Ty jesteś idiotą ;_; Tylko o tym jeszcze nie wiesz ^^ Sam kiedyś chciałem do woja służyć ojczyźnie...boże jaki ja byłem głupi xD Myślicie, że syn tuska czy bronka będzie walczył za ten kraj? xD Jeśli tak to nie ma sprawy też mogę walczyć ;) Kocham ten kraj ale nie chcę być frajerem bo tym panowie będziemy frajerami, których pierw walą w dupę jak jest pokój jak się tylko da. Za kurtyną mówią sobie wprost ten kraj to "#!$%@?, dupa i kamieni kupa" a jak się robi niebezpiecznie to tych co walili w dupę przez 25 lat "wolności" xD chcą przekonać, że trzeba walczyć za kraj! A prawda jest taka, że my będziemy walczyć za ich układy a nie żadną Polskę ;]
#mobilizacja #oswiadczenie #wojna #wojsko
  • 121
@RexxarHell: Haha :D To #!$%@? #!$%@? za granicę #!$%@? w czasie wojny #!$%@? czy #!$%@? co #!$%@? robisz do #!$%@? pana :D Beka z #!$%@? kuców #!$%@? co #!$%@? chcą walczyć;> nie po to sie 5 lat #!$%@? studiowało by #!$%@? ginac #!$%@? za kuców co nie #!$%@?? :D
@dokonczonezdanie: Jak byś potrafił kliknąć to byś wiedział, że miastowy. Ale moim zdaniem ocenianie kogoś na podstawie czy jest z miasta czy ze wsi jest głupotą dlatego to po prostu przemilczałem. A jak chcesz coś napisać o mnie to zapraszam na PW a nie robisz burdel swoim bólem dupy pod postem zupełnie o czymś innym niż o mnie ^^
@Linux__Shines: Jakim cudem? Robiąc dokładnie to samo co teraz. Przedkładając własne interesy nad interesy narodowe. Korupcja, kumoterstwo, służenie innym państwom w zamian za pieniądze lub stołki. Dobijanie chłopstwa, mieszczaństwa różnymi daninami. Fakt sytuacja geopolityczna była bardzo skomplikowana, ale jakby wcześniej się obudzili, wprowadzili jakieś reformy, może udałoby się coś uratować. A tak to chajs musi się zgadzać u panicza. Może dziś nie jest podobnie?
@Pyrakus: Chyba nie wiesz co mówisz xD Ostatnie lata rządów POPSL chyba nie wystarczająco Cię uświadomiły, że nic nie jest twoje ^^ Bo można Ci to zabrać w każdej chwili ;] A ja idąc walczyć czuł bym się jak ostatni frajer walczący za tych co rządzą ^^
@para_para_bum: Ja #!$%@? xD Nazywasz mnie zerem, a nie potrafisz swojej myśli przekazać w ojczystym języku xD
"Zróbcie nam ten przywilej" xD Chyba
@Wypoks: Dzięki wielkie! Zastanawia mnie jedno a w sumie nie powinno. Ta hipokryzja wykopków. Piszę sobie luźno "xD ^^ :P" i jestem gimbus xD A przychodzi koleś, który nie zgadza się ze mną a swoje argumenty przedstawia "Ty tchórzu, zerze!!! Ty cipo, idioto!!" I jest dojrzałym wykopkiem, uzasadniającym swoje racje xD Oj hipokryci, hipokryci ^^
@RexxarHell: Ja bym poszedł bo chciałbym, żeby moja żona mogła dalej żyć w spokoju. Jakbym miał kiedykolwiek za cokolwiek walczyć, to tylko za własną rodzinę. I w dupie miałbym rząd i synów rządzących, po prostu nie chciałbym wpuścić tutaj żadnego obcego narodu. Mieszkam tu, pracuję tu, buduję swoją przyszłość i strzelałbym do tych którzy przyszliby to zabrać
@Papelavitus: Ja #!$%@?...nie jesteś pierwszy i być może nie ostatni. Więc napisze do przyszłych yntelygentów twojego pokroju, którzy mają ochotę pobrażac sobie kogoś w necie bo przez to im ego urośnie ;] Takie pierdoły proszę na PW no chyba, że brak Ci jaj i czujesz się bezpiecznie obrażając kogoś w zalewnie tych komentarzy ;]
Prawdziwy mężczyzna ma dwa rozważania w tym momencie:

1) wywieźć żonę, dzieci, matkę - zapewnić im bezpieczeństwo, a sobie także.

2) walczyć za żonę, dzieci, matkę i tą łąkę nad rzeką, bo to miejsce gdzie załapałem pierwszy raz za pieroga.


@Sir_Well_Endowed:
Myślę, że gimbusy też mają matki.
ego urośnie


@RexxarHell: nie tylko ego.

Takie pierdoły proszę na PW no chyba, że brak Ci jaj i czujesz się bezpiecznie obrażając kogoś w zalewnie tych komentarzy ;]


Co?
Diagnoza została właśnie potwierdzona.

tojego porkoju


"Twojego pokroju" jeśli już. Szybko kategoryzujesz ludzi jak widzę.
@Papelavitus: Nie chce mi się dyskutować z osobami twojego pokroju #czarnolisto :D
@nofink: W życiu bym tego nie powiedział! Ja mówię o dzisiejszych czasach! Przecież te #!$%@? robią nas jak chcą a to sobie wiek emerytalny zwiększymy a to kolejną iniciatywę obywatelską do kosza i tak bym mógł wymieniać do jutra. Za ten bajzel nie mam zamiaru walczyć a co dopiero oddawać życie.
@RexxarHell: o afery,korupcję , tłumienie wszelkich przejawów postawy obywatelskiej (opozycja była gnebiona) . Nie przeszkodziło to wybitnym ludziom bronić ojczyzny. Nazywanie takiego człowieka 'skończonym idiota' jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.
@nofink: Jeśli chciałeś wzbudzić we mnie poczucie winy to Ci się udało ;_; Dobra przyznaje przesadziłem z tymi idiotami ale jak zobaczyłem ludzi wyzywających innych bo Ci nie chcą walczyć za Tuska i Bronka, którzy swoich synów na wojnę nie wyślą a do układzików już to zrobili patrz Amber Gold i teraz SKOKi to ubrałem to w ostre słowa. Nic osobistego!
@RexxarHell: wszystko zależy od tego jak się patrzy na państwo. Tak jak pisalem dla mnie to kultura i jezyk i cholernie jestem z tego dumny. Mi byłoby zwyczajnie wstyd przed samym sobą ze nic nie zrobiłem by tej kultury bronić( zwłaszcza ze moja rodzina w przeszłości tez walczyła).
@RexxarHell: W sumie to się zmartwiłem poborami ale powiem ci że masz wybór - umrzesz albo umrzesz.
Masz sporo możliwości, jesteś pewnie młody, żywiołowy, wykształcony. Odnalazłeś sens życia. Pięknie.
Umrzesz.
Już umierasz.
Jesteś głupcem, jeśli o tym nie myślisz.
W sumie to nie dziwi mnie, że za granicę chcą #!$%@?ć ludzie, którzy nie mają nic oprócz swojej gołej dupy, bo nic ich tutaj nie trzyma. Ja mam hektary ziemi odziedziczone z pracy moich dziadków, dom dziadków, rodziców, swój dom i nie zamierzam walczyć za polityków, tylko za moją ziemię. Nie zostawię tego walkowerem dla ruskich.
@katinka: zatem główne pretensje powinny być skierowane do rodziców i dziadków tych ludzi, że im nie zostawili żadnych nieruchomości w spadku, a nie do tych co chcą wyjeżdżać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@RexxarHell: generalnie "kraj" to efekt uboczny dużych odległości geograficznych między ludźmi (przez które powstały niezależnie różne języki, kultury, poczucie jedności narodowej itp.). Przecież zginięcie za coś takiego jest jedną z najgłubszych śmierci. Ale niestety czasem trzeba walczyć, jak ktoś z innego kraju Ci wchodzi w dupę (czytaj, chce Ci zrobić krzywdę albo Twojej rodzinie), ale moim zdaniem takiej walki trzeba unikać jeżeli tylko się da. Te wszystkie "ideały", "wartości narodowe", "nacjonalizm"
@Clark_Nova: Ja tam nie mam pretensji - chcą wyjeżdżać, bo im się w tym kraju nic nie podoba i nie mają za co walczyć - niech wyjeżdżają. Najlepiej już teraz, bo jak wybuchnie wojna to raczej się do granicy nie dopchają.