Wpis z mikrobloga

Bekę mam z wielkich hetmanów wypoku xD Żeby mieć ochotę walczyć za ten kraj to trzeba być albo a) skończonym idiotą albo b) aaa....nie ma b :D I powiecie, że lewak ze mnie albo inny niedorozwinięty człek xD Najbardziej jest przerażające, że taki hetman napisze "TY tchórzu!!" i miliony plusów xD A bolesna prawda jest tak, że to Ty jesteś idiotą ;_; Tylko o tym jeszcze nie wiesz ^^ Sam kiedyś chciałem do woja służyć ojczyźnie...boże jaki ja byłem głupi xD Myślicie, że syn tuska czy bronka będzie walczył za ten kraj? xD Jeśli tak to nie ma sprawy też mogę walczyć ;) Kocham ten kraj ale nie chcę być frajerem bo tym panowie będziemy frajerami, których pierw walą w dupę jak jest pokój jak się tylko da. Za kurtyną mówią sobie wprost ten kraj to "#!$%@?, dupa i kamieni kupa" a jak się robi niebezpiecznie to tych co walili w dupę przez 25 lat "wolności" xD chcą przekonać, że trzeba walczyć za kraj! A prawda jest taka, że my będziemy walczyć za ich układy a nie żadną Polskę ;]
#mobilizacja #oswiadczenie #wojna #wojsko
  • 121
@Cat0Woman: Ja wiem, że Ty różowy i logika trochę nie ten teges ;_;
Po pierwsze pisałaś "#!$%@?, ćwiczę na sprawnościówki do woja, masz coś jeszcze do powiedzenia? " (twój ton teraz wydaje się tak zabawny xD) "Ohh #!$%@?, #!$%@? pompki dla Polski więc zamknij dupę cieciu"...kiedy nawet nie zaczęłaś xD Dlatego grzecznie Ci zwróciłem uwagę, że trochę więcej pokory bo nawet nie zaczęłaś a czeka Cię jeszcze test sprawnościowy i rozmowa
@kelso123: Akurat ona #!$%@? głupoty w każdym poście xD Dlatego tak łatwo ją wypunktowałem, bez żadnych problemów ^^ Mogę #!$%@? 10 razy więcej emotek czy w ogóle ich nie dawać nie zmieni to przekazu ale jak się nie ma argumentów to "ale #!$%@? emotki jak gimbus hehe". Piszę jak lubię i #!$%@? ^^ #!$%@? Ty wypomniałeś mi brak argumentów sememu nie dając żadnego xD "hehe dziołcha ma rację bo ja tez
@kelso123: Człowieku xD Ty się bardziej #!$%@? pierw o emotki, teraz o wulgaryzmy niż o faktyczną treść. Rozumiem, że masz niewiele do powiedzenia i jak ktoś nie ma takiego samego zdania jak ty to już be i trzeba się #!$%@?ć o wszystko co nie związane z tematem xD Jak napisałem wyżej i tak nie ma o czym z tobą gadać bo zamiast do tematu Ty szukasz czegoś, żeby się #!$%@?ć do
@RexxarHell: Haha :D To #!$%@? #!$%@? za granicę #!$%@? w czasie wojny #!$%@? czy #!$%@? co #!$%@? robisz do #!$%@? pana :D Beka z #!$%@? kuców #!$%@? co #!$%@? chcą walczyć;> nie po to sie 5 lat #!$%@? studiowało by #!$%@? ginac #!$%@? za kuców co nie #!$%@?? :D
@dokonczonezdanie: Jak byś potrafił kliknąć to byś wiedział, że miastowy. Ale moim zdaniem ocenianie kogoś na podstawie czy jest z miasta czy ze wsi jest głupotą dlatego to po prostu przemilczałem. A jak chcesz coś napisać o mnie to zapraszam na PW a nie robisz burdel swoim bólem dupy pod postem zupełnie o czymś innym niż o mnie ^^