Wpis z mikrobloga

@Duniksond: A pieprzysz pan jak jakiś staruch. Każde pokolenie nastolatków ma swoją modę. U mnie byli skejci i emo, jeszcze wcześniej były punki. Nic w tym złego.
  • Odpowiedz
@Duniksond: Kolejne projekcje z piwnicy.
Czyli w latach 2000 faceci o siebie nie dbali i byli spasieni bo wtedy co drugi chodził w baggysach, potem zaczeli chodzić w rurkach i to oznaczało że cała populacja schudła a nie że się moda zmieniła xDD
Boxcutter - @Duniksond: Kolejne projekcje z piwnicy.
Czyli w latach 2000 faceci o sie...

źródło: rtewtrwt

Pobierz
  • Odpowiedz
@Duniksond: Aż musiałeś kolejne konto założyć, żeby znowu #!$%@?ć swoje żale. Ola boga nastolatki nie chcą łechtać dziadowskiego siurdaka, a pierdziel tylko na małolaty chciał się poślinić, nic więcej.
  • Odpowiedz
Ja tam znów widzę duży modowy wpływ sąsiadów zza wschodniej granicy. Nie oceniam czy to dobrze, czy źle, ale jednak ich ciuchy się wyróżniają.
  • Odpowiedz
@Duniksond: ponoś te rurki 1 dzien, najlepiej biodrowki, ktorym dupe Ci widac nawet jak masz pasek i sie schylisz.
Pogadamy sobie wtedy czemu julki chetniej w workach chodzą.

Jeszcze pls pokaz swoje zdjecie. Pamietam jak byly mi powiedzial, ze nie dbam o siebie bo rak nie gole, a czasami na nigach mam dniowy odrost. Narzekal ze jestem za gruba, mimo ze wazylam 52kg i bylam na granicy bmi.

  • Odpowiedz
@Duniksond: głupoty gadasz, taka moda. Moja już była na bank nie była za gruba, super ciało a też czasem nosiła takie spodnie. To że nie masz możliwości ich zdjąć i zobaczyć co jest pod to już twój problem a nie tego co noszą julki.
  • Odpowiedz