Wpis z mikrobloga

Bekę mam z wielkich hetmanów wypoku xD Żeby mieć ochotę walczyć za ten kraj to trzeba być albo a) skończonym idiotą albo b) aaa....nie ma b :D I powiecie, że lewak ze mnie albo inny niedorozwinięty człek xD Najbardziej jest przerażające, że taki hetman napisze "TY tchórzu!!" i miliony plusów xD A bolesna prawda jest tak, że to Ty jesteś idiotą ;_; Tylko o tym jeszcze nie wiesz ^^ Sam kiedyś chciałem do woja służyć ojczyźnie...boże jaki ja byłem głupi xD Myślicie, że syn tuska czy bronka będzie walczył za ten kraj? xD Jeśli tak to nie ma sprawy też mogę walczyć ;) Kocham ten kraj ale nie chcę być frajerem bo tym panowie będziemy frajerami, których pierw walą w dupę jak jest pokój jak się tylko da. Za kurtyną mówią sobie wprost ten kraj to "#!$%@?, dupa i kamieni kupa" a jak się robi niebezpiecznie to tych co walili w dupę przez 25 lat "wolności" xD chcą przekonać, że trzeba walczyć za kraj! A prawda jest taka, że my będziemy walczyć za ich układy a nie żadną Polskę ;]
#mobilizacja #oswiadczenie #wojna #wojsko
  • 121
  • Odpowiedz
@Misieq84: Dzięki Wielkie :D
@Mato: Naprawdę wierzysz w to, że ktoś by przyszedł do mnie i powiedział mi to w twarz co napisał jak nawet obelgi kierują w komentarzach jak proszę by personalne epitety typu "Ty idioto, tchórzu etc." kierowali na PW bo nie są związane z tematem to cisza... :D
@Gezino: Większość z tych wojowników szybko zmieni zdanie za kilka lat :)
@didolo03: Takich ludzi lubię najbardziej!
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Masz mentalność niewolnika. Kiedy ktoś Ci grozi, to ulegasz bądź uciekasz, zamiast wziąć sprawy w swoje ręce. Ja bym się wstydził uciekać, kiedy napadają na mój kraj. Nie pochylam głowy przed byle kmiotami.
  • Odpowiedz
@didolo03: Ale co mnie obchodzą układziki i układy. Walczyłbym o to, by móc sobie na piwo ze znajomkami do knajpy obok skoczyć jak zwykle, by Warszawa była Warszawą - nie Warschau czy Варшава, by kobiet w tym kraju nie gwałcili pijani żołdacy, bym nie musiał się tłumaczyć z bycia Polakiem i z tysiąca innych powodów. Większość się sprowadza do tego, by nie musieć przed kimś zginać karku. Jeśli tego nie czujesz,
  • Odpowiedz
@pijanstwo: Jak chcesz to walcz za co Ci się żywnie podoba. Ja widzę to zupełni inaczej i nie jest to kwestia mentalności niewolniczej ;]
@didolo03: Po pierwsze to nie jest pies seba xD Po drugi prosiłem, żeby takie personalne rzeczy kierować na PW.
  • Odpowiedz
@didolo03: O ja #!$%@? xD Jak ja kisnę z takich agresywnych wykopków jak Ty xD Jak napisałem wyżej nie macie nawet tyle jaj, żeby takie epitety i pogróżki na PW wysłać tylko stadem atakujecie w komentarzach xD I kto jest teraz #!$%@?ą :3
Aaa zapomniał bym #czarnolisto miałeś swoją szansę ^^
  • Odpowiedz
@WalczacaPolska: Ten bul o emoty jest piękny xD Wybacz, że nie piszę na wypoku jak w oficjalnych pismach ^^ Walka za ten burdel nazwany III RP ma świadczyć o bohaterstwie i dużym iq a nie głupocie i naiwności? xD Ok ^^
  • Odpowiedz