Wpis z mikrobloga

Mirki świadomie wołam wasze tysiące. Ten tag niestety przez zawarte w nim słowo cebula będzie źle używany. Wiem jaki przyświecał mu cel jednak mirki nie obserwujący go, nie mają tej świadomości i przy dodawaniu swoich gorzkich żali czy innych oświadczeń chcą "dotagowac" coś z cebulą i tak się to #!$%@? kręci.

Przez to zamiast okazji codziennie jest kilkanaście wpisów od czapy.

Propozycje mam następującą - zmianę nazwy. Tylko pierwsze słowo jest kluczowe, aby problem się nie powtórzył. Dlatego wszystkie promocje, okazje, oszczędności itp odpadają.

Może coś na zasadzie #taniocha czy inne #dobrydeal albo #marianoszczedza (bo mirek też będzie błędnie nadużywany) Czekam na wasze propozycje, a później może podziałamy.

#cebuladeals #propozycja
  • 71
  • Odpowiedz
Ps. @ethinkpadero to czego mi zawsze brakowało w tagu cebuladeals to brak miejsca w którym zasady tagu były by podsumowane. Nawet w formie jednej grafiki, którą można wklejać za każdym razem jak jakaś bulwa pyta o to jak może przyoszczędzić bo musi coś kupić ... taka grafika (zgarniająca setki plusów), która: wyjaśnia po co tag i mówi że ziomeczek właśnie wpada to czarnolistowego sztumu. A gdy inni wpadną na tą grafikę, od
  • Odpowiedz
@w_t_d: #!$%@? mnie wołasz co dwie godziny?

chcesz zmian? Opracuj rozwiązanie systemowe. Michaił Białkow znany tu pod pseudonimem @m__b jest otwarty na propozycje w tym temacie.
Jesli opracujesz rozsądną ewolucję kanału prywatnego, to zostanie ona wcielona w życie.

A jakiego tagu nie wymyślisz - po przekroczeniu 300 obserwujących zacznie się wołanie dla #!$%@? ludzi.
  • Odpowiedz