Wpis z mikrobloga

Mirki świadomie wołam wasze tysiące. Ten tag niestety przez zawarte w nim słowo cebula będzie źle używany. Wiem jaki przyświecał mu cel jednak mirki nie obserwujący go, nie mają tej świadomości i przy dodawaniu swoich gorzkich żali czy innych oświadczeń chcą "dotagowac" coś z cebulą i tak się to #!$%@? kręci.

Przez to zamiast okazji codziennie jest kilkanaście wpisów od czapy.

Propozycje mam następującą - zmianę nazwy. Tylko pierwsze słowo jest kluczowe, aby problem się nie powtórzył. Dlatego wszystkie promocje, okazje, oszczędności itp odpadają.

Może coś na zasadzie #taniocha czy inne #dobrydeal albo #marianoszczedza (bo mirek też będzie błędnie nadużywany) Czekam na wasze propozycje, a później może podziałamy.

#cebuladeals #propozycja
  • 71
  • Odpowiedz
#taniocha od @galeon
#dobrydeal od @galeon
#marianoszczedza (a moze #januszoszczedza) od @galeon
#okazjekuzniara - mi to nie lezy, nie masz kupic i oddac od @vaxx
#cebuladealspremium - od @olesiu - chyba za długie?
#kuzniardeals od @dzem_dobry
#conajmniej93procent od @pieczywowewiadrze - moje zdanie unikać wartości liczbowych sugerujących minimalną zniżkę
#sekretykuzniara do @pieczywowewiadrze i powtorzone przez @stanley89
#90procent od @wojtasu

Warto wybrać góra 10 propozycji zrobić sondę i zdecydować bo aktualne wykorzystanie moim
  • Odpowiedz
@siwymilek: Niekoniecznie. Nie wiemy u ilu osób jesteśmy na #czarnolisto ale jak w 10 osób ten sam post wrzucimy pod #cebuladeals to dotrzemy do wszystkich z informacją o zmianie tagu i informacją jak rozumiemy ten tag. I zasada przeczytałeś daj plusa więc nawet jak połowa przeczyta i zaplusuje to od razu mamy gorące. Lekki jednodniowy SPAM nie zatrzasną się za nami drzwi w Sztumie.
  • Odpowiedz