Wpis z mikrobloga

Mirki, czy posiada ktoś z Was baterię Vapros Nunchaku? Jeśli tak to warto zmieniać? Obecnie mam Aspire CF VV, lecz patent z możliwością jednoczesnego ładowania i palenia w Vaprosie mi byłby przydatny, dodatkowo ładowanie przez micro USB też byłoby wygodną sprawą. Poza tym czuję, że trochę spadła mi już jej pojemność oraz obdrapał się przycisk. Fajnie gdyby wypowiedział się jeszcze ktoś posiadający V-Spota, bo mój Nautilus Mini już trochę się wysłużył, a tamten ładnie by pasował do całości.

#epapierosy #epapieros
  • 15
@beer_man: Tzn. z piszczeniem podobno był jakiś problem przy paleniu, ale jeśli u Ciebie nie ma to pewnie jakaś losowość (poza tym kilka osób pisało, że słychać to tylko w bardzo cichym otoczeniu, więc bez problemu). O tym V-Spocie trochę gorsze opinie czytałem, bo Nunchaku wiele osób chwaliło. Z drugiej strony jeśli miałbym już wymieniać (no nie powiem, spodobał mi się ten wygląd) to chciałbym, aby najlepiej była batka + ten
XpedobearX - @beer_man: Tzn. z piszczeniem podobno był jakiś problem przy paleniu, al...

źródło: comment_4y4nhT4fXBbGE4D8lZztcAWSHgni3SP8.jpg

Pobierz
@XpedobearX: Ktoś spod tagu kupował tego klirka, ale nie wiem jak się sprawuje. Z drugiej strony drogi nie jest, więc zawsze możesz wrócić do nautiliusa. Ja nie mam żadnych problemów z nunchaku
@XpedobearX: Aż taki tragiczny to on nie jest. Tylko lepiej działa na grzałkach 1.8 aniżeli 1.5. Mi bateria piszczy ale nie jest to jakoś tak bardzo wkurzające. No i lepiej brać komplet srebrny. Czarny wygląda świetnie ale nalewanie liquidu, do niego to tragedia. Te okienka nie oświetlają za dobrze i trzeba latarką sobie pomagać.
@areek1990: Dzięki za info. Właśnie zastanawiałem się najbardziej nad czarnym i trochę mnie zasmuciłeś. Ten żółty niby taki oczojebny, ale w komplecie wygląda jak Ferrari :D Pomyślę jeszcze nad tym bo z latarką na pewno nie mam zamiaru się bawić. Zawsze mogę kupić samą baterię i poużywać na początku ze swoim Nautilusem Mini.
@XpedobearX: Wiesz może tylko ja taki ślepy. Ale wnętrze jest czarne i ciężko cokolwiek zauważyć. Nie wiem jakie żółte są w środku. No i z minusów to jeszcze jak dla mnie pojemność, przez dzień muszę z 2 - 3 razy napełniać. A tak to reszta jest okej.
@XpedobearX: Więc obstawiam że każdy inny będzie w środku taki sam jak na zewnątrz. Co do bobra. To zależy głównie chyba od liquidu. Aktualnie próbuje rożne kupne. I na takim p1 wiśniówka 12 mg nie ma bobra przy 10 watach. Tak przy jakimś Wolf marakuja 9mg już przy 6 watach jest delikatny bóbr, przy dłuższym zaciągnięciu.
@XpedobearX: Czystej bazy nie próbowałem. Tylko biobazę z inawery wraz z jakimś winogronem z tpa. I było okej. Z v-spota nawet lepiej mi się pali niż z nautilusa mini. A no i grzałki w v-spocie wytrzymują mi około miesiąca. A sama bateria trzyma prawie 1,5 dnia. Masz jeszcze jakieś pytania ?? Co do tego zestawu :)
@areek1990: Raczej nie, tym porównaniem do Nautilusa mnie przekonałeś i sprawdzę sobie. W moim trochę wyrobiła się już uszczelka oraz ma tendencje do mocnego zacisku, gdy spód klirka się trochę podgrzeje od palenia. Czasem mnie do denerwuje jak nie mam czegoś do złapania pod ręką bo gwint jest mały i nie ma zbytnio za co złapać, żeby odkręcić. Staram się mocno nie dokręcać, no ale czasem złapie mocno. Poza tym chciałbym