Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Płatek naprawdę powiedziała, że Konwencja Antyprzemocowa przyczyni się do spadku zachorowań na raka szyjki macicy? Jaka epidemia, wtf? Dane nt. zachorowalności (w załączniku) nie wskazują na jakiś drastyczny wzrost. Radykalna zmiana obyczajów seksualnych - kiedyś były takie świetne obyczaje, że ludzie wcale nie chorowali na choroby przenoszone drogą płciową (np. na kiłę), wcale.
Co do podkreślonych na czerwono słów, to z tego, co mi wiadomo, nie są takie znowu głupie.
fir3fly - @SirBlake: Płatek naprawdę powiedziała, że Konwencja Antyprzemocowa przyczy...

źródło: comment_5PcTcmgK7we1HLNt9bfnpdN7hS7NhqMK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Ciekawe czy seks z własną siostrą jest moralny i zgodny z nauką kościoła


Nie, ale jest zgodny z ideologią lewicową, która walczy o legalizację kazirodztwa oraz z islamem, gdzie śluby między kuzynostwem są bardzo popularną praktyką.
Ilość wad genetycznych u muzumanów w UK spowodowanych pokrewienstwem jest o 700% wyzsza niz u bialych.

Muzulmanki bardzo chetnie rodza chore dzieci, bo przysługują na nie wysokie zasiłki.
Mam nadziejě, że pomogłem moją fachową
  • Odpowiedz
@SirBlake: oczywiscie troche przesadza, ale generalnie mowi prawde, CO NIEWYEDUKOWE CIEMNOGRODZKIE LEWACTWO NIE WIE, że głòwną przyczyna nowotworow szyjki macicy jest wirus HPV.

Co za ciemnogród. Douczcie się.
I jeszcze to śmieszkowanie ... wiecie jak to wyglada dla ludzi, ktorzy nie sa takimi ignorantami jak wy ?

"Heheh, patrz Icek a oni mõwio, że ziemia jest okrongua ... ale beka, przeciez wiadomo že ziemia jest płaska ... co te
  • Odpowiedz
Mój dziadek palił całe życie. Miałem ok. 10 lat gdy moja matka powiedziała mu, że jeśli chce zobaczyć jak jego wnuki dorastają to musi natychmiast zaprzestać palenia. Łzy zebrały się w jego oczach, gdy zrozumiał co było stawką. Przestał palić. 3 lata później zmarł na raka płuc. To mnie zniszczyło. Matka zwróciła się do mnie bym nigdy w życiu nie palił i nie stawiał swojej rodziny w takiej sytuacji jak nasz dziadek.
  • Odpowiedz
@tulonr1: fragment, ktory przytoczyles swiadczy, ze hpv nie jest przenoszony tylko droga plciowa, bo szczepow wirusa hpv jest pierdyliard rodzajow. logiczne, ze te, ktore nie sa przenoszone plciowa nie wywoluja raka szyjki macicy, bo nie maja kontaktu z szyjka macicy. powoduja za to np. kurzajki na rekach.
  • Odpowiedz
te, ktore nie sa przenoszone plciowa nie wywoluja raka szyjki macicy, bo nie maja kontaktu z szyjka macicy. powoduja


@najfajniejszy: widze że jednak trelik to zbyt wielki autorytet aby go tak ot podważyć
a co jeśli ten nieprzeniesiony droga płciowa będzie miał kontakt z szyjka macicy?
  • Odpowiedz
@semperfidelis: @Laserade: Właśnie rozmawiałem o tym ze specjalistą. Wirus HPV jest przenoszony nie tylko drogą płciową. Do większości zakażeń dochodzi przez naskórek i takie zakażenia tak samo powodują raka szyjki macicy jak przenoszone drogą płciową. Tak więc powściągliwość seksualna nic nie zmienia, a terlik podaje statystyki z dupy. Tak że nie tym razem katolicy
  • Odpowiedz
@marcin-: Jestem ateista, ale widze ze jak typowy lewacki hipokryta "walczacy ze stereotypami"... szufladkujesz mnie na podstawie stereotypow. Ponadto, przenosi sie przez naskorek do wnetrza waginy ? Lawl, interesujace. A zapytaj tego "szpecjalizde", jakie srodowisko jest najkorzsystniejsze dla tych groznych wlasnie szczepow hpv. Moze cie zdziwic niespojnosc logiczna, bo to wlasnie wnetrze wedżajny. Czyki wirusy ktorym najlepiej sie tam bytuje, tam sie namnazaja i tam wyczyniaja szkody sa magicznie przenoszone przez
  • Odpowiedz