Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Pan Terlikowski, jeśli nie posiada wiedzy na jakiś temat (a na tematy medyczne jak widać jej nie posiada) to mógłby chociaż pokusić się o krótki research w temacie, na który ma zamiar się wypowiedzieć


@tomekwl3: ten uczuć, gdy ktoś zarzuca Terlikowskiemu brak wiedzy, a tu zonk xD
  • Odpowiedz
@marcin-:


Nie katolik tylko ich piesek. Na jedno wychodzi


To jest ta slynna lewacka tolerancja ?
Obrazanie innych za odmienne poglady ?
Nienawisc boli, faszysto.

Hipokryto.

  • Odpowiedz
@tomekwl3: ale skoro jest czynnikiem wiodącym, to czy zmniejszenie ryzyka zakażenia tym wirusem nie zmniejszy ryzyka raka? Wirus z tego co wiem jest dość "miejscowy" więc "bezpieczny" seks zmniejsza zakażenia, a co za tym idzie ryzyko raka, czyli Terlik miał rację (Nie do końca, gumki też powinny mieć podobną skuteczność jak wierność) i zarzucanie mu baku wiedzy medycznej jest debilizmem.
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Ale o co ci chodzi? Myślisz, że jak ktoś nie żyje w zgodzie z Kościołem to przyzna mu rację? W dużej większości przypadków nie. Nawet jakby Kościół głosił nie wiadomo jak sensowne poglądy. No bo jak to? Ja się bzykam z kim chce, a Kościół mówi, że to ma wady i ja mam mu przyznać rację? W psychologii ma to nawet swoją nazwę. Człowiek będzie usprawiedliwiał, że gówno ma witaminy
  • Odpowiedz
@wajdzik: HPV jest bardzo zakaźny, bardzo łatwo zarazić się nim przez odrobinę wydzieliny (a kontakt z nią masz i tak mimo gumki). Warto dodać, że HPV jest na tyle powszechne, że prawdopodobnie więcej ludzi jest nosicielami, niż nie jest.
  • Odpowiedz