Wpis z mikrobloga

1. Bądź #tfwnogf
2. Bądź #przegryw
3. Zacznij coś z tym robić
4. Dostań ofertę pracy za wuchtę hajsu #zagranico na bardzo długo. Miej dwa miesiące do podjęcia #pracbaza
5. Przypadkiem równocześnie znajdź #rozowypasek
6. Znajome #niebieskiepaski mówą "jedź"
7. Znajome #rozowepaski mówią "nie jedź, masz dziewczynę"
8. Znajomi zaręczeni robią wyrzuty, że nie będziesz na ich ślubie
9. Rodzina podzielona
10. Ogromne #feels
11. Podpisz umowę
12. Wcale nie ciesz się z tego faktu #feels
13. Niby profit, ale czuj się, że brak profitu.
14. Wylewaj #gorzkiezale na wypoku.

#oswiadczenie
malinblue - 1. Bądź #tfwnogf
2. Bądź #przegryw
3. Zacznij coś z tym robić
4. Dosta...
  • 74
  • Odpowiedz
@malinblue: W sumie wszystko zostało już napisane wcześniej, ale powtórzę dla dosadności. Jedź. Ślub trwa dwa dni po których będziesz miał kaca, a i znajomi w czasie imprezy nie będą pamiętać czy jesteś czy Cię nie ma. Sytuacja z dziewczyną jest też "prosta", bo jeśli naprawdę coś z tego ma być, to ona na Ciebie poczeka, albo dołączy. Na pewno włożyłeś masę poświęcenia i wysiłku by znaleźć się w takim miejscu
  • Odpowiedz
@malinblue: ci zaręczeni znajomi do #!$%@? egoiści. Jakby im zależało na twoim szczęściu, to powiedzieliby, żebyś jechał. Ale nie, najważniejszy jest ich #!$%@? ślub, a potem sobie radź sam i żryj tynk.

Podjąłeś dobrą decyzję.
  • Odpowiedz
@malinblue: Bardzo dobrze zrobiłeś. Ja sam sobie obiecałem, że już nigdy więcej nie zrezygnuję z "lepszej przyszłości" ze względu na dziewczynę.
  • Odpowiedz
@malinblue: jedź. Nikt za ciebie nie ułoży sobie życia.
Kobiet(facetów też w sumie) nigdy nie pytaj w sprawach życiowych, bo podejmują decyzję miesiączką i humorami, które są losowe co godzine.
  • Odpowiedz
@malinblue: a #!$%@? tam ... powiem Ci jakby była sytuacja kiedy to Ona by miała wybór i słuchała koleżanek "kocha to poczeka co się martwisz nie ten to inny" .... jako facet mówię Ci jedź bo będziesz żałował
  • Odpowiedz
@Gorasul: powiedziałem jej jak sprawa wygląda, no i mamy układ, że mamy deadline. No i #!$%@? się dalej, mimo, że będzie trzeba to w końcu uciąć.
@gryzli6: tak, jestem skłonny uważać, że dokładnie tak by dziewczyny jej mówiły. Dziewczynie jest dużo łatwiej sobie kogoś znaleźć, niż odwrotnie.
  • Odpowiedz
@malinblue: To dziwne, ale spoko :D. Jeśli jesteś typem człowiekiem, który czuje siedobrze we własnym towarzystwie, to śmiało leć. Mam dwójkę znajomych., którzy przeklinają do teraz, że nie skorzystali z okazji zmiany miejsca pracy ze względu na pracę studia.W jednym przypadku laska zdradzała typa.
  • Odpowiedz
@malinblue: Lepiej zakończ ten związek teraz. Związki na odległość nie wypalają nigdy (a przynajmniej w 95% przypadków). Ty będziesz się męczył myśląc o niej, a ona prędzej czy później będzie nadziewać się na cudze #!$%@? oficjalnie będąc z Tobą.
  • Odpowiedz