Wpis z mikrobloga

Mieszkam na kabatach, codziennie o 6:50 wsiadam do metra, i mogę wam powiedzieć że widok sprzed 20 lat jest kompletni inny niż teraz. nie ma śladów po polach ( patrząc z metra ogólnie na kabatach tak owe się pojawiają) a tak to zobaczyc można jedynie bloki, tesco, park, szkołę.
oczywiście nie mogli budować metra tak by obecni mieszkańczy mieli lepszy transport. Byle miasto się rozłaziłoi develeoperka zgarniala hajs za nowe bloki.
@Twardy__twardziel: Masz trochę nieaktualne zdjęcie. Chyba jechałeś tym pociągiem przez Łódź Chojny kilka lat temu, jak dworzec jeszcze był nieczynny.
Upadek dworca rozpoczął się w latach 90 XX w., od 2002 do 2011 roku na stacji nie zatrzymywały się żadne pociągi pasażerskie, torowisko wykorzystywane było jedynie przez pociągi towarowe.

W związku z rozpoczętą generalną przebudową dworca Łódź Fabryczna, większość pociągów z Warszawy ma być przekierowanych na stację Łódź Kaliska. Dzięki temu
Pobierz wodzirejldz - @Twardy__twardziel: Masz trochę nieaktualne zdjęcie. Chyba jechałeś tym...
źródło: comment_YR7QrnAab33MgSQiQ20rNG6HvwvlUqlk.jpg
@rzep: true story. Ja poza Ursynów na dobrą sprawę zacząłem wyjeżdżać regularnie dopiero na studiach i dopiero teraz tak naprawdę poznaję dobrze Warszawę. Wcześniej zdarzało się to raczej sporadycznie.