Wpis z mikrobloga

@szajsesznycel: ale u różowych nie rośnie on tak szybko jak u facetów. Nawet nigdy nie golony jest prawie niezauważalny. Poważnie codziennie odrasta Ci aż taki koper, że trzeba go golić? Bo jeśli tak to może masz jakieś problemy z hormonami, albo hmm długo nie masz niebieskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@PioPi0: czytanie ze zrozumieniem takie trudne. Usuwam wąsy codziennie - mam trzysta i kolejno wyrywam. Jestem kosmetyczką i znam problem kobiet z meszkiem pod nosem. Nigdy nie wyrwany jest widoczny bo jest i meszek który widać jeżeli Panie nałożą puder i kilka dłuższych ciemniejszych włosków.
@szajsesznycel: przeczytałem twój post jakbyś mówiła o sobie :D "usuwam wąsy codziennie" mnie przeraziło, bo nie wspomniałaś wcześniej że zajmujesz się tym zawodowo i chodzi ci o swoje klientki ;) Więc wybacz, nie "domyśliłem się" ( ͡º ͜ʖ͡º) ale owszem, zgodze się z tym że szczególnie jest on widoczny jak właśnie nałoży się na niego puder, a on skutecznie, jeszcze bardziej uwidoczni piękny wąs pod noskiem
@nint: moj kumpel zaczal znajomosc z nowa poznana laska komplementem o jej wasach. Mieezkaja teraz razem i maja dziecko.
Jak ktos ma pecha, to i palec w dupie zlamie, ale niektorzy z gowna ukreca XVII wieczny kredens.