Wpis z mikrobloga

Mirki, startuję z tagiem #rokdotesli. O co chodzi? Chcę w rok nazbierać wystarczająco dużo funduszy, by móc sobie kupić mój aktualny samochód marzeń - #tesla model S. Jak? Wpadłem na pomysł prostego wynalazku, który może zrewolucjonizować pewną branżę. Nic nie wiem o robieniu prototypów, patentach, spółkach... Ale daję sobie rok żeby wszystko ogarnąć, ruszyć z produkcją na małą skalę i zapewnić sobie środki do zakupu Tesli :D Oszczędności mam niskie, rzędu kilku tys. PLN. Wystarczy ;) Lecimy!

W pierwszej kolejności chcę nawiązać współpracę z firmą, która dostarczy mi materiały i pomoże w produkcji prototypu, zapewniając narzędzia oraz środki finansowe. Mam na oku firmę w mojej okolicy, która powinna być zainteresowana. Mógłbym uderzyć od razu do dyrektora, przedstawić concept i liczyć że mi pomoże - jednak ludzie to #!$%@?, więc potrzebuję się zabezpieczyć na wypadek nieautoryzowanego wykorzystania pomysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc plan na najbliższe kilka dni - ogarnąć jakiś papierek do podpisania przez dyrektora przed rozmową, aby mnie po prostu nie #!$%@?ł :D
Jakieś pomysły? Jak mu przedstawić pomysł, zaproponować współpracę na atrakcyjnych (dla mnie i dla niego) warunkach, a jednocześnie zabezpieczyć się przed "#!$%@?" pomysłu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1/365
#rokdotesli
  • 17