Wpis z mikrobloga

Nie będzie to w stylu naszego Pepeo. Analiza monety Bytecent, kiedyś o tym pisałem, swoje już na tym zarobiłem ale drugi raz wchodzę do tej samej rzeki, a dlaczego? Bo devteam działa dalej, zapowiadają własną giełdę, minusem jest słaby volume przez co generuje problem z dostaniem się na #cryptsy #poloniex jednak jak to by sie udało jestem przekonany, że kurs mógłby wrócić do 50k - taka była cena startowa tej monety.

Wielu uważało że #ironicexpert zrobił w wała ludzi, jednak tak się nie stało, wdrożył już własne karty Bytecentcard, własne forum,bardzo ograniczoną podaż monet to jest 0,5-2 btc dziennie. Wydobycie tylko na CPU przez co brak możliwości zrobienia monopolu jednego wielkiego górnika. Cena mocno oberwała względem innych, obecnie 18k sat. Jak ktoś ma czas niech sobie zerknie i sam oceni, czy coś jeszcze z tej monety będzie. Bodźce według mnie są, giełdy, kampania reklamowa, akceptacja - za pomocą #bytecent będzie można kupić elektronikę z upustem. Zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie.

ATH -> 190 000 sat
ATL -> 8200 sat

Bodźce do wzrostu:

Wejście na Cryptsy, Poloniex
Własna giełda;
Będzie można kupić produkt elektroniczny ze zniżką
Kampania reklamowa
Niski marketcap - wiele innych projektów z top100 już popadało i nic nie jest wdrażane a są wyżej od Bytecenta.

#analizykryptowalut #kryptowaluty #bytecent
  • 7
@H4ctor: Wiele coinów zaryło, #sdc ; #dash ; cann i wiele innych po czym dochodziło do odbicia, ja to trochę inaczej rozpatruje, biorę coś takiego pod uwagę jak potencjalne powody do wzrostów, np wejdzie na giełde to już jest spory bodziec do wzrostu, albo dana grupa popmpiarzy ma w tym interes albo po prostu zrobi się popyt. Obecnie ostateczną giełdą dla altów jest cryptsy, po tej już wyżej nie rosną -
@LeSmoke: no masz rację :P nie ograniczy, tu trzeba mieć pewną ilość monet aby można było wydobywać bez ograniczeń tzn bez wpisywania captchy co jakiś czas im więcej masz monet tym rzadziej musisz wpisywac.

@LeSmoke: Inwestujesz jeszcze w alty? :) Dyskutujecie gdzieś na ich temat?