Wpis z mikrobloga

@Jach00:Pogram, który pozwala pobrać dane(wykresy), do programu, który tworzy modele predykcyjne z użyciem sztucznej inteligencji, jest udostępniany darmowo od producenta oprogramowania tworzącego modele predyckcyjne .
Ja stworzyłem tylko model predykcyjny oparty na wskaźnikach analizy technicznej i zachowaniu innych instrumentów finansowych.

@poprawnywystarczajaco: ad.1Jak długo handlujesz na giełdzie ?
ad.2 Gdyby giełda nie zmieniała swoich zachowań, to może rzeczywiści nie opłacałoby się pracować i byłbym pewny że wyciągnę 100% w rok, ale
@Jach00: Im mniej osób wie o czymś, tym lepsze jest to w praktyce. Kiedyś pisałem na wypoku, czy ktoś używa tego programu nikt nie odpisał, to samo pisałem na parkiecie i też nikt. W lepszych wersjach można robić wszystko co dusza zapragnie, a nawet jeszcze więcej, np. badanie wpływu faz księżyca na giełdy, zaawansowane metody zarządzania portfelem, analiza fundamentalna, badanie wpływu wskaźników między różnymi interwałami, wskaźniki samo-uczące się z danych itd.
@poprawnywystarczajaco: 1. Zaczynałeś od razu od forexa? Czy najpierw GPW?
2.Jesteś w stanie sam się utrzymać na jakimś godnym poziomie? Jaki masz roczny % zwrotu średnio?
3. Jaki miałeś kapitał początkowy?
4. Jak twoja psychika znosi gorsze momenty?

Wybacz grad pytań, z góry dzięki za odpowiedzi ;)