Wpis z mikrobloga

To nieprawda, że mężczyźni dorośleją. Ja dzisiaj znalazłem w lesie kijek. To bardzo fajny kijek, bo wygląda jak miecz japoński katana. Ciachałem nim w locie gałęzie. Wziąłem go do domu. Większość dorosłych facetów też by chciało wziąć taki kijek do domu, ale wstydzą się przed innymi dorosłymi, więc by go nie wzięli i by byli smutni. A ja jestem odważny i się nie wstydzę i go wziąłem. I teraz jakby jakiś facet mnie zobaczył, to by pomyślał "Kurczę, ale fajny kijek, ja takiego nie mogę mieć w domu". Nawet wam go narysowałem.
#mojblog
Pobierz Goryptic - To nieprawda, że mężczyźni dorośleją. Ja dzisiaj znalazłem w lesie kijek. ...
źródło: comment_mqeIiTPJkLVICyejvAKUEEz6GnsWDWtd.jpg
  • 39
@Felonious_Gru: ja jestem zaklamany? a potem sie dziwicie, że zadna dziewczyna was nie chce? ze zamoczycie moze jak uzbieracie na roksę :D i to tez niepewne bo ze stresu nie stanie :D
takie z was samce alfa z kijkiem? to jak juz masz ciągoty do zabawy to kup sobie zestaw lego technic albo inne modele kolejek i tu spelniaj swoje skryte dzieciece marzenia. i zawsze mozesz powiedziec, ze takie masz hobby.
@Jendrasss: nie, nie jestem skazany na rokse :) ale byl tu taki jeden chlopak dzisiaj, ktory narzekal, ze go laska zostawila po 6 latach :D wszyscy tam po niej jadą, że #!$%@? bla bla bla a może prawda jest taka, ze on #!$%@? po lesie i #!$%@? w liscie i ona to tolerowala przez 6 lat ale w pewnym momencie powiedziala sobie koniec :)
ja ciagle mam nadzieje, ze to jakas