Wpis z mikrobloga

Cześć! Jestem Marta :) Od dawna śledzę mirko (no i czasem główną), ale dopiero teraz odważyłam się założyć konto. Nie będę robić #pokazmorde ale na przywitanie mam dla Was małe #rozdajo :)

To jest mój pierwszy wpis tutaj więc, aby nie było tak anonimowo, to pokażę Wam moją małą pasję - rysuję na poduszkach. Mogę Wam namalować co tam chcecie, od logo Wykopu, memy, #cycki po postaci z kreskówek (dla miłośników, nawet może to być #beniz ( ͡° ͜ʖ ͡°)), choć specjalizuję się w bardziej dziecięcej stylistyce, ale wiadomo - wyjątek od reguły musi być.

Moje małe #rozdajo będzie polegało na wybraniu jednej osoby spośród plusujących, która dostanie ode mnie poduszkę z wybranym przez siebie rysunkiem. Macie czas na plusowanie do środy 15.04.2015 do. Zwycięzce ogłoszę następnego dnia o 21:00

Jeśli zaciekawiłam Was moim rękodziełem, to zachęcam do obserwowania tagu #malujepoduszki. Będę tam wrzucać moje nowe wzory poduszek, ale chętnie też podpowiem w kwestii urządzania mieszkania, bo to jest właśnie moja druga pasja. Ale o niej innym razem. Jeśli ktoś chciałby kupić poduszkę, to proszę o wiadomość na prv, a podeślę link do sklepu internetowego, w którym można je dostać.

#cebuladeals #rozowepaski
m.....i - Cześć! Jestem Marta :) Od dawna śledzę mirko (no i czasem główną), ale dopi...

źródło: comment_OBsKhEb920UR93lvoE7HKJuJCMFE2mWP.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Malunek jest utrwalony przeprasowaniem, można prać ręcznie do 30 stopni. Poduszka nie jest przeznaczona do np. spania na niej, a raczej do celów dekoracyjnych, więc w tej roli jej trwałość z pewnością sprawdzi się :)
  • Odpowiedz