Wpis z mikrobloga

CDN HISTORI AIRFIX DOGFIGHTER
wołam tylko was @Shoshon @wpoz oraz @Vermicularis @DarkBolo @RudyLis @GaHee @jaywalker @come_kom @herejon @dragon240994 @HellboyFan @haussbrandt którzy wykazali się inicjatywą i czynnie nas wspierali na tych portalach zakładając konta i plusując (co napisali w kom.)
bo już przesadą by było wołanie pozostałych 311 pozostałych Mirków kolejny raz szczególnie że części z nich nie chciało się jednak zakładać konta choć przy ostatnim wpisie wnioskuje że 40 Mirków z 71 pulsujących ten wpis zapulsowało, a kto chciał zapisał sie na tag #airfixdogfighter
Oto efekty reklamy na reddit i imgur w celu posiadania jakiegoś zaplecza argumentów dla Ciebie Shoshon gdy będziesz pisał do tej firmy Paradox Interactive (chyba bo wpoz coś się orientował w adresach)
Być może przyda Ci się ten zrzut 1 reszty nie zrobiłem bo lepiej jak zrobisz je gdy już będziesz pisał

I na koniec najważniejsze z ogłoszeń parafialnych - zarys treści listu (nie twierdze że jest to najlepsza jego forma ale jeśli ktoś wymyśli lepszą lub chciałby coś zmienić to proszę bardzo)
Szanowny odbiorco,
Zainteresowanie grą #airfixdogfighter ciągle wzrasta co można zaobserwować na portalach zagranicznych które spontanicznie o tej grze wspominają są to Amerykańskie imgur oraz reddit i co dziwne Polski odpowiednik reddita wykop.pl jest także parę innych społeczności fanowskich min. we Francji i Wielkiej Brytanii. Najważniejsze są suche fakty czyli statystyki
/>Niezależnie od portalu na którym powstaje wpis ponad 75% czytających go jest za wydaniem części drugiej
/> Ponad 90% komentarzy jest przychylnych, z czego znaczna część uważa że kupiłaby Airfix Dogfighter 2
/>30% unikalnych użytkowników na portalach na których jest taka opcja dodała grę do "ulubionych" <3

Fakty mówią same za siebie stworzenie 2 części gry byłoby takim samym sukcesem jak citiesskylines
#gry #gimbynieznajo
Blackman - CDN HISTORI AIRFIX DOGFIGHTER 
wołam tylko was @Shoshon @wpoz oraz @Vermi...
  • 20
@haussbrandt: Airfix Dogfighter zostało zrobione przez Unique Development Studios, Paradox Entertainment i EON Digital Entertainment. Pierwsza i trzecia firma zamknięte, zostali Ci Paradox Entertainment, którzy się prawdopodobnie przebranżowili na robienie filmów.
mogę dodać że moderator (tak spontanicznie napisałem do niego)
poradził nam że należy pisać do innych firm (na twitter bo tam @jaywalker by nam pomagał) bo paradox niekoniecznie może być zainteresowany
oto inny fragment wypowiedzi moderatora:
Also keep in mind the company that was allowed the use of the name isn't necessarily Paradox by process of elimination: it could be a whole other company.
pi razy drzwi tłumaczenie (nie wszystko rozumiem)
Weź
@Blackman: No jedyne co zostało to Paradox Entertainment. Mają chyba do tego prawa, ale tak jak mówi @Shoshon teraz zajmują się filmami (kiedyś byli częścią Paradox Interactive). Jeżeli już gdzieś pisać to zostają tylko oni.
@DarkBolo:

Tak jak ktoś wspomniał, można by do Gajin napisać, żeby wprowadzili mapkę do samolotów. Dom, czy tam duży pokój.

No ja się na tym nie znam,
na razie problemem jest tak jak wspomniał @Shoshon do kogo pisac skoro nie ma tych firm w formach jakie były w 2001 roku
Chociaż na ich stronie jest informacja o tym, że jest jakaś gra (rpg) w trakcie produkcji.

@wpoz: #airfixdogfighter nie jest przypadkiem grą akcji?
dobra w takim wypadku poszukaj dla szoszona adresu na który by pisał
a na twiter też: założe sobie konto tam ;d i jakoś zgadam się z @jaywalker
@Shoshon to idąc myślą @jaywalker który dobrze radzi
Po co pisać tzw. "list zamkniety" do jednej osoby która go może olac ciepłym moczem, skoro mozna napisaćtzw "list otwarty" wszyscy go zobaczą a @jaywalker nam pomoże w "promocji' na twitter przez co list na pewno będzie miał większą wartość
drobna zmiana planów? Mi wydaje się to dla nas korzystniejsze