Wpis z mikrobloga

Bądź mną ...
Postanowiłem jedzic codziennie do szkoły i wracać rowerem + pojezdic w ciagu dnia czasem było 5 czasem 15km + droga do szkoły x2
I tak przez 2 tygodnie ;)
Postanowiłem nie synchronizować póki nie mina te 2 tygodnie :) z moich wyliczeń wyszło ze przejechałem ok 300km uradowany ja mocno ... Nagle myśle zmienię sobie Fona znalazłem fajna ofertę myśle biorę gość powiedział ze weźmie mój i mam dopłacić jakieś 500zl tak tez zrobiłem :) aż nagle kliknąłem odtwórz iPhone ... Po tym przypomniało mi się ze zapomniałem zsynchronizować strave ... Rzuciłem tym telefonem przez co gość wziął go odemnie za 5/8 ceny które mi podawał przez co musiałem dopłacać 900zl ... Dupa tam 400zl ... Stava z 2 tygodni przepadła ...
#przegryw #smuteg #rower #strava
  • 8
@Lordon: nie rozumiem po co komuś jakieś zapisy tras na stravach czy innych endomondo. No dobra, jestem wstanie zrozumieć, jeżeli ktoś naprawdę dużo jeździ, ćwiczy lub jest europro ale 300km w 2 tygodnie? No proszę cię.


@dzangyl:
Do szkoły mam 10km w druga stronę kolejne 10km a potem wieczorem robiłem 15km-20km a w weekendy robiłem wycieczki rowerowe na 30-50km :) z reszta kiedy brałem udział w triathlonie przejechałem 80km w