Wpis z mikrobloga

@milopuch: to się brama poznania nazywa? bo mam spisane co ważniejsze i tak mi się zdaje, że w ten sposób to zapisałem. chociaż daleko mam do tego miejsca :/ (a laze na piechotę). siedzę właśnie obok zamku rycerskiego i jeszcze chwile odpoczne i wbijam :D
@dobrywieczor: akurat jest parę fajnych galerii w Poznaniu. Stary Browar ma ładny wygląd, Malta na samej górze ma fajny widok i może zjeść patrząc się na Maltę (tzw. widok na morze ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Najgorzej wypada City Center, Franowo i Pestka.

Ale ogólnie, Poznań jest naprawdę ładnym miastem.
@dobrywieczor: na mnie nie robi takiego wrażenia, podoba mi się za to w tej galerii to, że jest nieźle wkomponowana w resztę budynków w okolicy, a tak poza wartością architektoniczną nie znaczy dla mnie prawie nic, wolę inne galerie: Kingkrossa, Plazę, Maltę i Factory Outlet (ciuchy)
@MichuB: A co ma dawać człowiekowi galeria, prócz możliwość zrobienia zakupów, ewentualnie zjedzenia czegoś? W każdej galerii można zrobić zakupy i coś zjeść. Pójść do kina. A jak już jest jakaś perełką architektoniczną to chyba na plus. Stary Browar jest najładniejszą galerią w Polsce.

Dwie nagrody nawet cenne zdobył:

- Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC – The International Council of Shopping Centers) dla Najlepszego Centrum Handlowego na Świecie w kategorii obiektów
@Gh0st: z Krakusami Ci się pomyliło ;)
@Donk_von_Fisher: może i dostali nagrody, ale MOIM zdaniem jakąś wielką perełką architektoniczną to Stary Browar nie jest, jego stara część już prędzej, ale na mnie wielkiego wrażenia nie robi, ot galeria w ścisłym centrum miasta. Tak jak napisałeś żeby napić się kawy, zjeść lunch czy kupić jakieś ciuchy OK, ale ciągle to jest tylko galeria ;)