Wpis z mikrobloga

@Casperiously: moja paczka była już w sobote u mnie, ale kurier przez bład systemu nie mial trasy na mój dom i nie dojechal do mnie i musze paczke w poniedzialek odebrac sobie sam. nie 970, lecz r9 280x, nie stac mnie na geforce i to ogólnie cały komputer kupiłem nowy z części, tylko że najbardziej jaram się kartą :D
  • Odpowiedz
@Casperiously: ogólnie nad kartą bardzo długo się zastanawiałem, czy MSI czy Gigabyte, z jednej strony MSI według opinii setek ludzi bardzo się grzeje, ale jest cichy. Gigabyte natomiast dobrze chłodzony, ale głośny, padło na niego, bo hałas mi raczej nie przeszkadza i tak w ogóle to o jakim hałasie mówimy? i tak mamy słuchawki :P whatever, a wolałem żeby karta nie pracowała w takim stresie, jakim jest wysoka temperatura
  • Odpowiedz
  • 0
@Murzinio: hmmm. Tak tez podpialem, komp sie bootuje, slychac dzwieki systemu ale na telewizorze brak obrazu. Napis zebym sprawdzil kable. Sprawdzilem na dwoch tv, samsung i hitachi na roznych kablach hdmi. To samo. Masz jakis pomysl?
  • Odpowiedz
@Murzinio: Miałem 6870 od gigabyte, teraz od roku gtx770 z windforce i złego słowa nie powien. A wyższych obrotów nigdy nie słyszałem, bo generalnie w obudowie mam 4 fany do zachowania cyrkulacji, wiec pewnie w srodku wiecej niz 40-50 stopni nie ma.
  • Odpowiedz
@Casperiously: Pozdro Cumplu, wczoraj odebrałem z paczkomatu GTX970 Gaming od MSI :) wydaje mi się, że trochę lepsze "wydanie", bo jest półpasywna, w nieobciążonej karcie wiatraki stoją w miejscu, a pod obciążeniem jest trochę cichsza od tego Gigabyte'a. No ale 970 to 970, potwór w rozsądnej cenie :D
  • Odpowiedz
  • 0
Wybaczcie cumple, ale sie chwile z tym #!$%@?. Juz wszystko cacy. Te 30hz mnie zabija, ale za 2tyg kupie 120hz.

@davidoff_OB: kd 800l. Ale z logitecha to jest downgrade do a4tech. ;x klawke polecam. Bardzo tania.

@maciek9980: ekstra, to widzimy sie online na gta5? ;)

Mialem problem z fitnieciem karty bo na plycie glownej mam shielda. (Z97 sabertooth mark 1) ale jakos weszlo. Kurna, jaki jestem zadowolony. ;D #pcmasterrace mireczki!
Casperiously - Wybaczcie cumple, ale sie chwile z tym #!$%@?. Juz wszystko cacy. Te 3...

źródło: comment_Rvx2x5uugoXGRDFSQNsHuX2rw59EeYAs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz