Wpis z mikrobloga

Ostrzegam będzie długo i siarczyście. Jeśli było by to w gorących to zrobicie mi dzień albo #tylkomirko

Nie będzie to opowieść o przesyłce z Chin, aliexpress ani innych szybkich firmach pocztowo-kurierskich.
Jeśli ktoś jest z #dpd może tego nie czytać,może kogoś właśnie będę obrażać...

Piękny kwietniowy poranek,dzień środa.Zamawiam sobie rzeczy z pewnego sklepu internetowego bo #cebuladeals i #studbaza
Niestety ,że trochę #cebula więc wysyłka w osobnych paczkach no i za pobraniem (!)

"Wysyłka do 3 dni roboczych"


Myślę sobie - fantastico ,akurat zdąże wrócić do miejsca aktualnego zamieszkania bo #studia motzno, więc paczka akurat do mnie przyjedzie. W Katowicach przyjemność z różnymi kurierami już miałem i zawsze akcja bezproblemowa. Wysyłka,odbiór,podpisik i papa.
Niestety z WSPANIAŁĄ FIRMĄ DPD nie będzie tak różowo-jak ktoś lubi trochę erotomani,BDSM,dramatów,thrillerów, uciekającychimpulsów z karty i inne atrakcje ,te będzie miał tutaj zapewnione.

(Serdecznie polecam infolinię DPD,miła muzyczka potrafiąca wprawiać w wspaniały nastrój przez 20 minut w oczekiwaniu na słodki głosik konsultanta ,który ogarnia na poziomie gimnazjalisty oraz co to jest firma kurierska )


Day 1:
Piątek,sms.Myśle sobie anony ze sklepu się postarały paczkę wysłały za szybko...
Tu niespodziaaaaanka.Chcesz przełożyć dostawe wpisz...itd. Wpisuje "3" i przekładam dostawe na po weekendzie.No cud,miód i orzeszki.

Day 2:
Dzwoni kurier (to był etap kiedy jeszcze nie zabrali komórek w DPD).

-"Wie Pan co,mam tutaj przesyłkę dla Pana w dostawie drugi raz,pana nie ma będe musiał dać do odbioru w Gliwicach"

-"Chyba wystąpił jakiś błąd bo przesyłkę przekładałem na po weekendzie."

-"No ale to już drugi raz pana nie "

- z lekka #!$%@? i "Dobra,zadzwonię na infolinię może ogarną o co chodzi z tymi dostawami"


Jak zwykle muzyczka rodem z rumuńskiej komedii

M "Dzień dobry Magda /jofsflkmefl/ w czym mogę pomóc?"

- "Przesyłka....przełożona...kurier...błąd...na poniedziałek...dwie przesyłki na poniedziałek"

M "Ale tu odbiór własny w trackingu pan chciał"

- "Błąd...przesyłka...sms...kurier...na poniedziałek...dwie przesyłki"

M "Dobrze...błąd...poniedziałek"


Day 5 (bo weekend)
Kurier dzwoni o 16:00 (o dziwo paczka niby była doręczana o 12:40).

K "Bo ja tutaj przesyłke mam dla pana ,bo była dziwna sytuacja,bo kolega mnie zastępował,dziwna sprawa z przesyłką"

- "Dziwna sytauacja z winy pańskiej firmy"

K "No...to umówmy się ,że zdzwonimy się za 1,5h bo ja tu jeszcze mam paczki to się spotkamy"

- "ok"


-"To jak robimy z tą paczką?"

K"No mi pasuje w miejscu X za 15 min"

-"Dobrze podejdę..."


Dla świętego spokoju stwierdziłem ,że przejdę się ten kawałek.Ciul,chce je mieć.

"Będe za 15 minut,no jeszcze 15 minut.Nie jednak za dłuższą chwilę u pana pod mieszkaniem"


Wkur*iony stwierdzam,że jak przyjedzie to będzie gębą na niego,niestety skurczybyk chyba się domyślił i stwierdził ,że oleje temat

Day 6,7,8,9
Te dni wyglądały podobnie,konsultanci,czaciki. "Przesyłka będzie na pewno jutro"
Tutaj ciule z DPD zaczęli mnie wku*wiać jeszcze bardziej.
Nawet infolinia w tym ich kałodołku zwąca sie interwencyjną nie potrafi załatwić sprawy.

-"Domofon może nie działać,proszę o kontakt na komórkę"

M "Tak, przysyłka będzie koło 20:00"


Niestety kurier nie zadzwonił,nikt nie zadzwonił z tej j* firmy ,paczka niby dostarczona o 15:15
Jak, kurna, jak?!

Day enty:
Wczoraj piszę bo jestem po zabiegu/operacji.
"Przesyłka......błąd....#!$%@?...kiedy....okej,jutro"

I WIECIE CO?
Wiecie kur*a.

#dpd #kurier #afera

hufosterex - Ostrzegam będzie długo i siarczyście. Jeśli było by to w gorących to zro...

źródło: comment_xY5daEE6kCFoMbw8AjIisZnrG9SZjPUa.jpg

Pobierz
  • 5