Wpis z mikrobloga

Witajcie jeszcze raz! :)

Skończył nam się już #rolkomaraton. Dostałam już dane statystyczne od @Adammik (za co mu serdecznie dziękuję) i już niebawem opracuję dla Was jakieś podsumowanie. Myślę, że standardowo zrobimy znalezisko, żeby zachęcić innych do jazdy na rolkach też. :)

Co do nowej edycji, to w naszej dyskusji kilka postów niżej wyszedł pomysł od @banan90, cytuję:

odwiedźmy uczestników rolkomaratonu, niech każdy (kto chce oczywiście) z uczestników poprzednich edycji wpisze miasto gdzie jeździ i będziemy pokonywać trasę po całej Polsce od miasta do miasta. W momencie gdy ' będziemy' w jakimś mieście rolkowicze stamtąd będą mogli wrzucić jakieś fotki, najlepiej z miejsc po których jeżdżą, napisać coś o danym mieście, w ten sposób nie będziemy musieli sobie wyobrażać nie wiadomo czego, bo będziemy mieli aktualne i rzeczywiste zdjęcia miejsc w których ' jesteśmy' :D


Pomysł ten ucieszył się dużym zainteresowaniem z Waszej strony, więc musimy teraz ustalić wszystkie miejscowości, do których wybierzemy się na rolkach. :)

Zapraszam więc wszystkie chętne osoby do podawania swoich nazw miejscowości w komentarzach do tego wpisu. Jeśli ktoś już wcześniej wpisał Waszą miejscowość - nie szkodzi. Zróbcie komentarz i tak, żebyśmy wiedzieli gdzie kto jeździ. :) Macie czas do dzisiaj do północy.

@banan90 podjął się zadania sporządzenia trasy i będzie on kontrolował na jakim etapie maratonu jesteśmy i do jakich miejscowości zaglądamy. Będzie on również zachęcał nas w odpowiednim momencie do opisywania miejscowości lub fajnych tras rolkowych w naszych miastach. :)

Po krótce: WPISUJCIE MIASTA!!!!!111one

Wołam uczestników poprzedniej edycji: @zmrok123 @orzel20 @dixx @wielkanoc @sprynek @stjohn @powro91 @elsaper @kapitanrzyciowagleba @Klockowatyyy @mefo111 @CurlyHairGirl @laleczkaZsaskiej @gammie @borntobewild @Prosialke123 @suchy1613 @Famina @alma_ @Jahcob

#rolkomamaraton #rolki #sport
F.....a - Witajcie jeszcze raz! :)

Skończył nam się już #rolkomaraton. Dostałam ju...

źródło: comment_l5cT0LxR8wPh2qW3ng4jflq3PKIodwvT.jpg

Pobierz
  • 38