Wpis z mikrobloga

Mircy, pochwale się bo mnie nosi aż! Wczoraj spelnilem marzenie które chciałem na 18 urodziny ale... Jednak udało się dopiero 5 lat później czyli wczoraj .. Mianowicie skoczylem ze spadochronem, wiadomo ze w tandemie noo ale... To jest nie do opisania, wrażenia warte każdej wydanej złotówki na ten skok, wyskok z z samolotu dosłownie zapiera dech w piersiach, pozniej lot na zamknietym spadochronie okolo 200km/h, radość, adrenalina i wszystko inne na raz 11/10 - Polecam ten stan :D skakalem z Kruszynie pod Włocławkiem, jeśli kogoś interesują szczegóły to odpowiem z mila chęcią :D #skok #kruszyn #spadochron #sport #poletzam
  • 18
@maciuras: a orientujesz się jak wygląda sprawa kursu? Poruszali ten temat? Słyszałem (choć nie wiem czy to prawda) że ogólnie kurs spadochronowy to 3-4 skoki i koszt ok 3-5 tys. ale czasami można też znaleźć za 2.5 tys. organizowane w mielcu choć nie wiem przez kogo i czemu niby taniej. Gdybym miał skakac, to właśnie chciałbym od razu kurs, więcej wrażeń i później coś zostaje :)
@bkwas: Tak, czytałem trochę dzisiaj, generalnie wygląda to tak, kurs aff to koszt 4,4tys. , 5tys., 6tys. - interesowałem się tym za 5 tys. - masz w nim 7 skoków, certyfikat AFF, jest to express więc robisz go w piątek, sobota, niedziela i jeśli zaliczysz, to dostajesz papiery, możesz skakac samodzielnie w ich strefie z tym że obok Ciebie musi lecieć instruktor gdyby coś poszło nie tak. https://skydive.pl/szkolenia-aff/aff-cennik/ Tutaj więcej info
@maciuras: rozmawiałem o tym ze znajomą pół roku temu i nie pamiętam szczegółów, ale chyba jakaś grupa z kółka lotniczego, albo coś podobnego. Kiedyś się skuszę, to jest pewne, póki co walczę z pieniędzmi i przyjemności zostawiam na później :D Tak czy inaczej dobrze ze są ludzie którzy realizują marzenia i dobrze wiedzieć że warto marzyć w tym kierunku