Wpis z mikrobloga

@panpe: Dziękuję, te kontry faktycznie można łapać po niezłych kursach i wyjść na plus, jednakże nie o to mi chodzi - w takim wypadku karty zdają się być bezużyteczne, bo mecz nie kończy się po mojej myśli.
@jasnowic: Tak jak pisałeś, przy tych wyższych kursach bardzo prawdopodobne są sytuacje 2/1 i 2/x. Rozwiązaniem jest śledzić te mecze i poszczać kontry, ale wiadomo nie każdy ma możliwość i czas by wszystko śledzić.
@panpe: Muszę zrobić małą symulację, czy w przypadku stawiania przeciwko faworytom, nie lepiej zastąpić np. AH 0 na cały mecz AH 0 1st half. 2/X dla nas jest akurat korzystne, bo przy wyższych kursach i tak osiągamy 1 zwrot i 1 wygraną (często kursy powyżej 2.00). Muszę to wszystko przemyśleć :)
@theacm30: Grałem typ z http://www.oddsportal.com/profile/jasnowic/ od naszego kolegi z mirko. Typ to był mecz ligi rumuńskiej CFR Cluj - Concordia, stawialiśmy przeciwko faworytowi dwa zakłady, każdy za jedną stawkę(dla ułatwienie przyjmijmy jedna stawka = 100zł) Typy w moim przypadku to były Concordia X2 po kursie 1.95 i Concordia DNB (remis = nie ma zakładu) po kursie 3,25. W 35 minucie Concordia strzeliła bramkę co na tą chwilę sprawiało ze oba typy