Wpis z mikrobloga

Mirasy, szukam latarki/światełka do roweru, które wspomoże mnie na godzinkę max dwie.
Raczej nie jest to zupełna ciemność, ale momentami może tak być.
Znalazłem na alledrogo taki zestaw . Czy się nada?
Nie chce mi się bawić w domawianie akcesoriów i czekania na lampkę z aliexpress itp. Chciałbym kliknąć Kup Teraz i mieć spokój.

Rozumiem, że to chiński towar, ale czy Waszym zdaniem spełni to moje wymagania? Bo za pewne ktoś z Was dokonał podobnego zakupu i ma jakieś doświadczenia.
Lampkę tylną traktuje zupełnie jako gratis, więc możemy o niej nic nie wspominać.

#latarki #zakupy #rower #rowery #light #swiatlo #aliexpress
  • 11
@kfasu: dzieki za info. Jednak doszedłem do wniosku ze nie chxe żadnych sakiew z akumulatorami etc. Nie chce wyglądać jak Janusz :P
Stad tez zastanawiam sie nad tą latareczką. Po ciemku jeżdzę sporadycznie - jak wracam z trasy do domu. Wiec mysle, ze te gownoakumulatorki z mojego linku godzine wytrzymają.
@bekart: różnica cenowa jest stosunkowo niewielka. bateria nie jest specjalnie wielka czy ciężka - na spokojnie schowasz ją w dowolnej sakwie (kabel sięga +/- do siodła)
1500lumenów a 2400l robi różnicę.

jak nie boisz się jeździć z lampą na głowie to TO jest dobrą opcją.
@kfasu: w kasku jeżdżę wiec raczej odpada. Też o tym myslalem.
A ta latarka z mojego linku bedzie jakos dawać rade?
Bo jesli to lipa to rozmyślę lampki z Twojego komentarza.
Nie mam zupełnie doświadczenia w tych świecidełkach stad moj wpis :P
@bekart: trudno powiedzieć bo nie znam tego cuda. z doświadczenia ci powiem że unikam wszystkiego co ma dobrze oświetlić drogę w nocy, co jest zasilane paluszkami.
na tą chwilę po mieście mam nieraz problemy zobaczyć coś więcej jeżdżąc w TIKKA2 od petzla (3xAAA)
@bekart: Mam w domu ta latareczkę która podałeś w pierwszym linku (501b) Convoy s2 i jakąś latareczkę Ultrafire XML-T6 z zoomem z wisha i ta ostatnia jest najmocniejsza. Bije na głowę convoy s2, także polecałbym ci taką.
@bekart: Każda ma kilka trybów świecenia (słabe światło, średnie, mocne, miganie, SOS) ale tylko ta chińska T6 ma zooma. Tyle, że moja była z chin więc nie wiem czy te z allegro mimo wyglądu będą takie same.