Wpis z mikrobloga

Chodzi za mną odpalenie #openttd, ale jak sobie pomyślę, że miałbym znowu bawić się z tymi chromolonymi autobusami to siadam i czekam, aż mi przejdzie. Znacie Mirki jakiś mod czy inne ustrojstwo które ułatwiło by ogarnianie komunikacji autobusowej? Na przykład, aby działało jak w Cities Skyline(gdzie stawia się przystanki, łączy linią i po prostu dorzuca kolejne pojazdy) czy SimCity 4?
  • 7
@mentosh: @SuwakTrzy: dawno temu grałem i nie pamiętam jak to dokładnie się odbywało, ale po prostu kupowało się autobus w zajezdni, w jego ustawieniach coś się naciskało, a potem stawiało przystanki, które dodawały się autobusowi do trasy. Chyba, że pamięć płata mi figle, to przepraszam ;)
@niemiec: Wiem, ale niestety tych leniwych pajaców pasażerów trzeba jakoś na stacje dowieźć, aby mieć trochę luda w pociągach. Ostatnio jak grałem to Warszawa była pierwszym miastem na świecie, w którym za transport miejski odpowiadały helikoptery. Wyglądało to nie głupio, ale efektywnością jednak wygrały autobusy - awarie miały znacznie mniejszą śmiertelność.