Wpis z mikrobloga

@ytany: W ten weekend była u mojej rodziny żubrówka biała 0.5. Osobiście w podobnej cenie wolę chyba Krupnik. Tylko te 2 piłem w ciągu ostatniego tygodnia. Chociaż po Krupniku rzygałem, także nie jestem pewien swojego wyboru ;)
@ytany: według mnie nie spełnia, lepiej 0,5 jest poreczniejsze i że tak powiem jak ci sie trafi jakis cebulak co bedzie na odchodne ze stołu łapał flaszki to mniej stracisz :D Zalezy ile masz osób. Jakie to wesele w jakimś zajeździe, remizie, czy wysublimowana potańcówa w restauracji? bo warto pomysleć o chatce wiejskiej, z domowymi wedlinami, jakims chlebie ze smalcem i ogórkiem, do tego bimber, ludzie to uwielbiają
@ytany: Nic mi nie wiadomo o takich standardach, ale może z jakiegoś powodu było 0.5. Poprzednich nie pamiętam. Jesteś w stanie dostać 0.5 po takiej cenie, że 0.7 wcale nie będzie bardziej opłacalne. Połowka na głowę chyba okej, część osób nie pije, a drugiego to to już tylko połowa wali.
@ytany: Jak chcesz Stocka, to kup go bezpośrednio w Stocku (w Lublinie, ul. Krochmalna), nie w hurtowni i broń borze tucholski nie w monopolowym. Raz- taniej, dwa- na bank nie będzie podrobiona, a to wśród wódek plaga.