Wpis z mikrobloga

Siema Mirki,
mam dla was takie skromne #rozdajo, tylko dla posiadaczy #android i mieszkających w #poznan.

Do odebrania jest w sumie 7 darmowych burgerów w Smart Bastard (jeden na osobę)
https://www.facebook.com/SmartBastard?fref=ts

Zasady są proste :
1. Pobrać aplikacje : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urban.urban
2. Ustawić miasto na Poznań
3. Zarejestrować się w aplikacji i odszukać pod tagiem #smartbastard albo #promocja, wydarzenie o nazwie "7 darmowych burgerów w Smart Bastard".
4. Przyjść do Smart Bastard - pokazać to wydarzenie osobie za ladą i odebrać darmowego burgera (o ile ktoś was nie ubiegnie)
5. Potwierdzić w komentarzu do wydarzenia, że się odebrało, co by inni wiedzieli ile jeszcze zostało
6. Plusa dawać nie trzeba, ale jak będzie powyżej 40 to zrobię kolejne takie #rozdajo w innym lokalu

Polecam obserwować tag #promocja w apce Urban, przy kolejnym rozdawaniu dostaniecie powiadomienie bezpośrednio na telefon, przez co będziecie mogli być szybsi.

Trochę o samej apce :

Urban to zgrubsza takie mikro, ale działające lokalnie. Wybieramy miasta, które nas interesują i z nich będziemy dostawać treści, które są pogrupowane według #tagow. Jest główna tablica, na której pojawia się wszystko oraz "Twoje", w której wyświetlają się tylko wybrane przez was tagi. Zachęcam również do tworzenia własnych #tagow i treści w nich.

Niestety dla innych miast póki co nie ma żadnych treści, na razie jest zbudowana społeczność tylko wokół Poznania.

Jeżeli ktoś ma chwile to będę wdzięczny za feedback odnośnie apki (co poprawić, co fajne, a co nie itp.).

#zadarmo #mdfkandroiddev #jedzenie
mdfk - Siema Mirki,
mam dla was takie skromne #rozdajo, tylko dla posiadaczy #androi...

źródło: comment_zoBtHP1hraO4FCp7bei1CGvSVSaQQOxN.jpg

Pobierz
  • 8
jest mało Mirków z #poznan


@mdfk: w poznaniu jest wuchta mirków, ale promocja ci słabo idzie
już wcześniej to pisałem - appka ma potencjał, ale żeby ludzie z niej korzystali, to potrzebują już gotowej społeczności
trochę błędne koło, bez naprawdę dobrego marketingowca (albo BARDZO konkretnej inwestycji) niestety słabo to widzę, a sam chętnie bym korzystał - z produktu już działającego