Wpis z mikrobloga

hej #rozowepaski powiedzcie mi moje drogie czy prawie 21 lvlowi pasuje jeszcze #irokez :c? Kiedyś ostro bunt, punkrock, anarchia i jabole. Irokeza noszę od 6 lat z roczną przerwą (- na maturę się nie goli włosów; - bunt i nonkonformizm) i nie wyobrażam sobie samego siebie w innych włosach, ale ileż można z siebie robić klauna. I tak gwoli ścisłości - nie noszę jakiegoś super modnego wyżelowanego irokezka wystylizowanego przez fryzjera tylko ortodoksyjnego #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie narzekam na super brak atencji ale mam wrażenie, że najwyższy czas coś zmienić. Bravo pomóż.

  • 17
@Angel_of_death: wiesz, zawsze olewałem modę i w sumie dalej mi to jakoś lata. Nie wiem czy bym się odnalazł w "modnym świecie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@R039: od jakiegoś roku rozbijam się z chęcią w koszulach i strasznie mi się to spodobało (ale won z kraciastymi informatycznymi, albo białymi dla kelnera pfff) i nie jestem do końca przekonany czy 15 centrymetrowy irokez, do którego dążę (przed
@R039: o ile na żywo uważam się za całkiem spoko, to wszystkie aparaty robiące mi zdjęcie są zepsute ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, nie mam aktualnego zdjęcia z postawionym irokezem i wszędzie jestem zarośnięty po bokach. #pokazmorde mogę robić jedynie przy spotkaniach z alkoholem.

@RivaTnT90: widziałem ten post, nie zwróciłem uwagi na autorkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kiszczak: tego się