Wpis z mikrobloga

@Anlany: zaś nie przesadzaj, że jest tyle bugów. Wciąż gram w dayz moda i się świetnie bawie. W armie 3 fizyka pojazdów mi się podoba i ogolny desing otoczenia. Ten rozrzut i trzęsące ręce są mega #!$%@?ące. :D
tylko cały czas namawiają do ściągania DLC. kupujesz snajperkę czy lunetę, i reklamy z dołu, z góry, migają, mrugają żebyś wykupił pakiet. adblock by się przydał, jak na wykopie!
@Anlany: aa własnie, nie napisałem co mnie najbardziej w Armie 3 #!$%@?ło, jak w żadnej innej grze. Mianowicie, ostatnio na steamie był darmowy weekend z Arma 3, no to pobralem, zagralem jedna misję i poszedłem na multi. Pograłem na serwerze epoch mod, znalazłem w budynku broń i gdy próbowałem ją podnieść, przeniosło mnie do sklepu steam, że mam kupić DLC warte 13euro aby skorzystać z tej broni. To są jakieś jaja,
@Anlany: dobrym przykładem jest Rockstar, wydali grę wartą na steamie 60 euro, ale każdy DLC jaki do tego wychodzi jest darmowy. Da się? da sie. a nie, że za gre która już sporo jest warta trzeba dopłacać za content.