Wpis z mikrobloga

#suwerprogramuje
Minęły 3 dni od wydania mojej gry link

Na razie szału nie ma. Około 70 użytkowników. Ale widzę, że z dnia na dzień jest ich co raz więcej. Do tego gra pojawia się w rankingach najlepszych nowych gier strategicznych, więc może przyciągnie to nowych użytkowników :)

Ktoś wie ilu użytkowników po miesiącu to niezły wynik?

  • 24
  • Odpowiedz
@jimmyF: absolutnie nie jestem. Widzę w niej potencjał, ale musiałbym najpierw przerysować grafiki i stworzyć ciekawsze snecariusze. Więc najpierw bym potrzebował jakiegoś game designera i grafika :P

@Mentu12: możesz na zachęte wystawić też 5 gwiazdek w google play ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mefisto506: Jakiś śmieszek z mikro tak skomentował. Może w przyszłości dodam opcje obrażania papieża, ale póki co nic o papieżach nie ma w grze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

edit: z Twoim nickiem to ten komentarz Cię powinien zachęcać do ściągania ...
  • Odpowiedz
@suwer: tzn ja Ci nie zarzuciłem, że ona jest słaba, bo jej jeszcze nie testowałem ;)

tylko radzę, że jeśli chcesz na tym zarabiać i mieć 1mln userów to musisz w nią zainwestować (reklamy, recenzje itp) ;p
  • Odpowiedz
@qmar: W jakim scenariuszu i jaki budynek? Normalnie nie powinno być z tym problemu ... Nie jest to bank albo training facility? Masz potrzebne surowce? :P
  • Odpowiedz
@qmar: W scenariuszu z rycerzami nie powinno się dać wybudować kopalnii dopóki nie wytniesz drzew, które rosną obok góry. Więc może to nie być błąd.
  • Odpowiedz
@suwer: sprawdziłem jeszcze raz - nie działa, często obydwa zlecenia budowy znikają
najbardziej irytujący było jednak zminimalizowanie gry i zauważenie później, że się nie zapisało samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
scenariuszu z rycerzami nie powinno się dać wybudować kopalnii dopóki nie wytniesz drzew, które rosną obok góry. Więc może to nie być błąd.


@suwer: ah, to może być to - przydałby się jakiś indykator, bo ustawiam (tło zielone) i znika po pewnym czasie
  • Odpowiedz
@suwer: ah i jeszcze sugestia: fajnie jakby przy przesuwaniu ekranu została zachowana "prędkość" przesuwana i powoli by się zwalniało jak np w google maps, czy przy przesuwaniu list
wybacz spam :p
  • Odpowiedz
@qmar: Gra powinna się zapisywać jak ją wyłączasz, ale może jest jakiś błąd, sprawdzę to.
Dzięki za wszystkie uwagi, nie nazwałbym ich spamem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To przesuwanie mapy to może być dobry pomysł, sprawdzę czy da się to jakoś sensowanie zrobić ...
  • Odpowiedz