Wpis z mikrobloga

#mirki, jeśli kiedyś będziecie pić przepłuczkę z maku, to pod żadnym pozorem nie wyłaźcie z domu. Ja jako, że wczoraj łaziłem sobie po mieście po trzech paczkach kodeiny, postanowiłem, że wyjdę sobie po przepłuczce na spacer, wypiję piwko w plenerze itp. Z planów gówno wyszło, bo nie miałem siły za daleko iść i tylko kupiłem piwo i wróciłem do domu, bo oczy co chwilę mi się zamykały, a do tego ledwo szedłem
#narkotykizawszespoko #niewiemjakcpac #kodeina #morfina
  • 12
@Donk_von_Fisher: a rozumiem wasze ostrzeżenia, ale serio, nie muszę walić kody czy maku w ciągu, raz na kilka miesięcy się zdarzy, że przez dwa, trzy dni biorę i to na tyle. Mam takie pytanie do Ciebie, miałbyś pomysł, który pomógłby mi ograniczyć narko, a następnie je odstawić? Nie jestem uzależniony od konkretnego narkotyku tylko od tego, iż nie potrafię ciągle na trzeźwo żyć
@hacerking: http://sjp.pl/politoksykomania

Ciężka sprawa, nie da się tego zrobić, ot tak, na zawołanie. Też zaczynałem niewinnie i unikałem ciągów a skończyłem na 18 miesiącach zamkniętej terapii w ośrodku.

Generalnie podstawą jest odizolowanie się od środowiska narkomanów i konstruktywne spędzanie czasu wolnego, czyli jakieś fajne kreatywne hobby, sport.

Pytanie czy chcesz z tym zerwać czy tak sobie teoretyzujesz. Poczytaj sobie dział detox na hyperreal.
https://hyperreal.info/talk/detox.html
@Donk_von_Fisher: Trochę teoretuzuje, z drugiej jednak strony widzę jak to hajs żre po drugie nie raz wybieralem samotne ćpanie niż wyjście ze znajomymi itp. do tego dochodza jakieś przypały na narko, gdy wychodzę na miasto albo zjazd.
Kusi mnie by benzydamine przyćpać, bo kiedyś raz się tym strułem, to odstawiłem wszystko na ponad 2 miesiące i nawet nie kusiło
@hacerking: noddowanie w MPK "zawsze spoko"... Do czasu.
Zgadzam się z kolegami wyżej - każdy myśli, że jest wyjątkowy i że on jeden na pewno się nie #!$%@?... Ale na mak czy benzo nie ma mocnych. Jasne, można ich używać z jakąś ustaloną wcześniej regularnością (co samo w sobie też jest czerwonym światłem...), ale zaskakująco szybko np. raz na miesiąc zamienia się w raz na dwa tygodnie, raz na tydzień... A