Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DywanTv: @unstyle: @MichasQGP: No nie rozumiem jak można było do czegoś takiego dopuścić. Możliwe, że dzieciuch pochodzi z jakiejś zapchlonej wiochy na końcu świata ale no nie wiem gdybym pół robaczka na głowie zobaczył to od razu maszynka i golenie na 0 + odmaczanie w detergencie przez dobę... Ale z innej strony on takiej możliwości mimo chęci mógł nie mieć
@Birui: chyba łatwiej powiedzieć niż zrobić... tu jest jakiś tam hardcorowy przypadek z brudnego kraju, ale z polskiego podwórka pamiętam, że jak dziewczynka w zerówce zaraziła nas wszami, to nie jest tak, że

gdybym pół robaczka na głowie zobaczył to od razu maszynka i golenie na 0


bo tych robaczków jest od razu kilkadziesiąt jak nie kilkaset ;) Nie wiem, za dobrze tego nie pamiętam, trzeba naszych mam spytać ;)
@Birui: @MichasQGP: Kuzynka ma dziecko w prywatnym przedszkolu. Chodzi tam tez inne dziecko ze wszami. Dawniej byly higienistki, sprawdzanie brudow podmpaznokciami, glowy itd. pamketamy to przeciez prawda? Teraz tego podobno nie ma, nie wolno. Dawniej dziecko takie szlo do domu by innych nie zarazic, a teraz hur dur nie wolno, jak to tak. Matki oburzone brudnym dzieckiem, ale nic nie idzie zrobic