Wpis z mikrobloga

Nordea zapłaci ponad 5 mln euro kary Takie artykuy stają się codziennością w naszym życiu, więc po co się przejmować? Kilka milionów w tą kilka w tamtą, co za różnica?
NIE! Jest różnica kolosalna! To co wychodzi na powierzchnię to tylko "czubek góry lodowej"!
Ci ludzie wpływają na życie każdego z nas. Ci ludzie rządzą nami z tylnego siedzenia.
NIC INNEGO SIĘ NIE LICZY PONIEWAŻ WSZYSTKO INNE TO FARSA. TO JEST PRAWDA O ŚWIECIE ONI BANKI TWORZĄ i KSZTAŁTUJĄ ŚWIAT!!!
Gdybym chciał zawrzeć w tym wpisie tagi, które dotyczy ten wpis musiałbym umieścić wszystkie tagi z wykopu!

Dwa największe szwedzkie banki Nordea i Handelsbanken muszą zapłacić wysokie kary w związku z zaniedbaniami dotyczącymi prania pieniędzy i finansowania terroryzmu - orzekła we wtorek instytucja zajmująca się nadzorem rynku usług bankowych w Szwecji.

#btc #bitcoin #kryptowaluty #bank #banki #finanse #gospodarka #gospodarka #polityka #ekonomia #ekonomiazadyche #defraudacja
Pobierz p.....4 - Nordea zapłaci ponad 5 mln euro kary Takie artykuy stają się codziennością ...
źródło: comment_MIXQMM3EB5m24UEqCvdLRB4m5l1v3NS3.jpg
  • 10
wołam @Morfeus gdzie jesteś? Skomentuj to proszę! Zawsze wiesz co powiedzieć na temat Bitcoin.

Uważam że Bank postąpił prawidłowo. Taka jest prawda że Bitcoin jest niestety wykorzystywany i umożliwa bez problemowe pranie brudnych pieniędzy. Dlatego reakcja banku jest prawidłowa.
The FSA said Nordea had lacked an effective system to detect and prevent money laundering for several years, whether identifying high-risk individuals, suspicious transactions and counterparts in tax havens or countries linked to terrorism.

Źródło
@pawlo74 Wciąż nie widzę tam bitcoinów. Skąd masz to info?
@robert919
@jet: miałem nadzieję, że ktoś inny się włączy i wytłumaczy Ci ale najwidoczniej ludzie uważają, że to są zbyt poważne czy delikatne sprawy, żeby je poruszać.

Sprawę ustalania kursów znam.


@jet: tak to zabrzmiało jakbyś powiedział "pche!" znam tą sprawę no i co nic się nie stało. Wielkie mi tam.

Ale co z tym, że bank i bitcoin to to samo?


@jet: bank to system, w którym żyjemy, bank