Wpis z mikrobloga

#przegryw #truestory #homopropaganda #patologiazewsi #combobreaker

Mirki, to co sie #!$%@?.. To nawet "to nie ja" nie wystarcza.
Od początku, mieszka u nas pewnien dziwny koleś (19lat) , nazwijmy go Przemek. No mieszkał przynajmniej do października 2015.
Od samego początku wiedziałem, że coś z nim nie tak. Typ rodem z tych co maja #!$%@? na wszystkich i żyje po swojemu.
Jego zajawką jest śpiew operowy, potrafi iść środkiem ulicy i ujadać, wyć, śpiewać. Na cały głos, w ogolę nie przejmując się ludźmi. Z jeden strony podziwiam go za odwagę, z drugiej no cóż.. ilość #!$%@? i zniesmaczonych spojrzeń w jego stronę nie jest tego warte, według mnie. Jak zaczynał koncerty w domu to mimo otwartych okien było słychać jego wrzaski.

Tyle, z krotkiego prologu. I teraz Mirki uwaga, będzie istny combobreaker.
Normalnie poziom #!$%@? poziom over 9000 , 6 poziomu mistrzowskiego.

To, ze okazalo sie, ze typ ma zółte papiery, nawet mnie nie zdziwilo jakos szczegolnie,

Nastepnie wyszlo, ze jest pedalem.

Jak sie okazalo, typ mial chlopaka, jak sie pozniej jeszcze okazało nieletniego. Już kij w to, ze nieletni, jego przydupas miał 14 lat. Tak się ułożyło, ze nasz protagonista rzucił bieganego chłopca.

Teraz zaczynaja sie juz faile ligi swiatowej.

Owy chlopczyk, zraniony postepowaniem Przemka, poszedl poskarzyc sie do mamy , ze zostal wyruchany w tylek.
Jakby tego bylo mało, mama tego mlodego czlowieka jest policjantka, jakiegos tam wysokiego szczebelka.

Naturalna kolej rzeczy jest taka, ze gosc trafil do aresztu.

W areszcie, standardowa procedura na przesłuchaniu - Przyznaj sie do wszystkiego, będzie Ci łatwiej.

Przemek się przyznał do wszystkiego. WSZYSTKIEGO. Miedzy innymi do tego, ze wyruchał jeszcze 4 innych nieletnich.
czyli narobil sobie jeszcze wiecej klopotow xD

Nastepny jego fail, to na pytanie innych osadzonych co to takiego zrobil, ze tutaj trafil. Odpowiedział, ze za glowe i, ze jest morderca xD Szybiutko wyjdzie jego klamstwo..

Jego instynkt samozachowawczy, czy raczej jego brak, pchnął go jeszcze na spacerniaku, do rozmowy z gosciem, ktory ma dostac dozywocie i jego planach na przyszlosc.

Generalnie reasumujac.

Koles ma zolte papiery
jest pedalem
jest pederasta
nasciemnial wspolosadzonym
lubi spierw operowy
Ma strasznie #!$%@? imie xD

Z tymi wszystkimi cechami, jak go wsadza za kratki, to nie wróże jego dupie najlepiej xD
  • 13
@pozmu:
Współwięzień, uzywane jako sprecyzowanie, osoby przybywającej w tej samej celi w wiezieniu
Wspolosadzony zaś, jako osoba zamknieta rowniez w tej samej celi, ale bez wskazania dokladniego miejsca, wiezienie, poprawczak czy areszt.
@lupaczkokosow: ej, nie o to mi chodzi, nie chciałem Cię poprawiać tylko moje pytanie dotyczyło współosadzonych ;) tzn. Że co miał im powiedzieć? No jasne, lepiej jakaś kradzież czy alimenty no ale i tak morderstwo lepsze niż te gwałty
@pozmu:
no tak tez prawda, nie mniej mogl sobie wybrac cos mniej zwariowanego;p
takie rzeczy raczej nie zostaja w ukryciu;p
Generalnie sytuacja jest taka, ze z racji, ze ma te zolte papiery to prokuratura nie wie, co z tym gosciem zrobic.
@joanna-solawa:
W wiezieni pewnie tak, w areszcie jak widac dziala to troche inaczej.
Poki nie dostanie wyroku formalnie nie jest pedofilem.

Nie znam sie az tak jak dziala system. Co by nie bylo, nie widze najmniejszego powodu, dla ktorego brat tego goscia mial nam kit wciskac( ͡° ͜ʖ ͡°)