Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy 39 616 - 5 = 39 611
#xvix365filmow 270 - 5 = 265

[Człowiek z blizną](http://www.filmweb.pl/film/Człowiek+z+blizną-1983-4833)
Szkoda, że dopiero teraz obejrzałem ten świetny film. Dosłownie wszystko jest tu zrobione fenomenalnie, a gra aktorska Pacino to istny majstersztyk.
9//10

Łowca androidów
Audiowizualnie piękny, fabularnie trochę nudny, niestety.
7-/10

Bonnie i Clyde
Świetny początek, ale potem słabiej, mimo fajnego klimatu. Rozwoju postaci prawie nie ma, a niektóre postacie są denerwujące, a fabuła robi się powtarzająca.
7-/10

Avengers: Czas Ultrona
Ja filmy Marvela bardzo lubię i ten także mi się podobał. Akcja jest dobrze prowadzona, a postacie ewoluują. Jedynym mankamentem filmu, który jest też największym plusem jest ilość bohaterów, bo jest ich tak dużo, że niektórzy nie dostali wystarczająco dużo czasu na ekranie. Szczególnie mało było Scarlett Witch i Quicksilvera których, nie licząc sceny po napisach w uniwersum wcześniej nie było.

Star Trek
Moje wcześniejsze zetknięcia się ze Star Trekiem ograniczały się do dwóch ostatnich filmów, które nie były szczególnie mi się podobały. Ten Star Trek okazał się bardzo dobry, zarówno fabularnie, jak i aktorsko, chociaż widać teatralność, czasami wciąż cechowały się filmy z tamtego okresu. O dziwo efekty są bardziej na poziomie Odyseji kosmicznej niż wydanego 2 lata wczeniej Star Wars.
8-/10

#film
xvix56 - #maratonfilmowy 39 616 - 5 = 39 611
#xvix365filmow 270 - 5 = 265

Człowie...

źródło: comment_7G7qZSUEGOQFeIyTYdm2Ce4kHdmMK5Zc.jpg

Pobierz