Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy 39 610 - 5 = 39 605
#xvix365filmow 265 - 5 = 260

Mad Max
Za pierwszym razem wydawał mi się piękny, ale nudny. Jednak, gdy niedawno oglądałem na srebrnym ekranie wydawał mi się nie tylko piękny, ale i ciekawy na swój unikalny sposób. Akcja nie pędzi na złamanie karku, ale świat, chociaż w tej części jeszcze nie w pełni rozwinięty w pełni rekompensuje wszelkie braki.
8/10

Mad Max 2 - Wojownik szos
Wg mnie jeszcze lepszy film, nie tylko dlatego, że są elementy humorystyczne. Są też stroje, auta i akcja z którymi tak bardzo kojarzył mi się Mad Max, a których nie było w części pierwszej.
8+/10

[Mad Max pod Kopułą Gromu](http://www.filmweb.pl/film/Mad+Max+pod+Kopułą+Gromu-1985-1497)
Trochę przekombinowany, trochę stracił klimat, ale nawet mimo, że to najsłabsza cześć Mad Maxa to i tym razem nie oglądało się tego źle.
7-/10

Mad Max: Na drodze gniewu
Dużo akcji, dużo nowych, fajnych pomysłów, bardzo dobry antagonista. Największym z minusów, których nie ma wiele jest jednak sam Max, którego w filmie było mniej niż powinno i do tego prawie w ogóle nie mówił, przez co nawet do końca nie mogę ocenić czy Hardy faktycznie pasuje do roli Maxa. Ale jest dobrze.
8-/10

Heavy Metal
Największym plusem filmu jest muzyka, która chociaż z heavy metalem często ma niewiele wspólnego to jest bardzo dobra (Veteran of the Psychic Wars <3). Fabuła wg mnie średnia, a to właśnie na nią najbardziej liczyłem. Styl animacji na początku odstraszał, ale potem się przyzwyczaiłem.
6/10

#film
xvix56 - #maratonfilmowy 39 610 - 5 = 39 605
#xvix365filmow 265 - 5 = 260

Mad Max...

źródło: comment_BJVWgiNJGl62fIlcYyYeTzyjLCpaoWLu.jpg

Pobierz